Neden cevap vermedi? saçma bir kuruntu mu yapıyorum?

arkadaşlar bir hafta önce twitırda güncel bir konula ilgili birisi bişiler yazmıştı, oldukça ilgimi çekti.Sonra bu kızın başka yazdıklarına da baktım gerçekten ilgimi çekti ve etkilendim yazdıklarından.Sonra takip ettim, o da beni takip etti.aradan 4, 5 gün geçti ve ben mesaj attım düzgün bir şekilde seni daha yakından tanımak isterim filan diye.Ve ilginç bir şekilde gayet olumlu cevaplar geldi.Konuşmaya başladık gece 3 saat filan twitırda mesajlaştık.Başlangıç için oldukça iyiydi birbirimize sorular sorduk.Kimsin, yaşın, bölümün, hobilerin filan.Sonra ertesi akşama kadar yazmadım ertesi akşam yazdım biraz konuştuk sonra orda kesildi sohbet.Bişi sormuştum cevap yazmadı, bugün de yazmadı.Dünden beri cevap yazmadı ben de başka bişi yazmadım, ama twitırda bişiler paylaşmıştı bu da mesajımı gördüğünü gösterir.Açıkçası o ilk sohbetimiz çok güzeldi şimdi biraz canım sıkıldı gibi.Neden cevap vermemiş olabilir sizce? Daha iki gün oldu tanışalı filan ama ne bileyim sormak istedim özellikle kızların fikirlerini merak ediyorum saçma bir kuruntu mu yapıyorum acaba?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence seni sapık sanmış olabilir twiteerda çok fazla var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...