Bakan çocuklarının tutuklanmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Haberlerden duymuşsunuzdur,içişleri,bayındırlık ve ekonomi bakanının oğlu da dahil 49 kişi yolsuzluk,rüşvet vb. gibi suçlamalarla sürekli gündemde olan malum işadamları ile birlikte gözaltına alınmışlar.Ama özellikle sabah gazetesi sadece işadamlarından bahsediyor bakan çocuklarından hiç bahsetmiyor bile.Başka bir ülkede olsa bakanlarla birlikte başbakan ve de hükümette istifa ederdi ama bizimkiler o kadar yüzsüz ki hala oturuyorlar yerlerinde.Peki sizin düşünceniz ne?Bunların arasında başbakanın oğlunun da olması gerekmez miydi?

Güncellemeler:
Evet operasyonu yürüten 5 emniyet müdürü bugün görevden alınmış kim almış neden almış acaba?Yoksa emniyet müdürleri içişleri bakanına mı bağlı?Bakanın çocuğu da var gözaltına alınanlar arasında.acaba kim görevden aldı?Bu olayda Deniz Fenerine benzemesin.Yolsuzluğun boyutu tam 100 milyar euro (yüzmilyaravro)imişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.
İstanbul emniyet müdür de görevden alınmış,bir çokilde toplam 48 emniyet yetkilisinin görev yeri değişmiş,bakan çocukları nezaretten çıkarılarak amirlerin odasına alınmış,bir yerde birisi çok güzel bir yorum yapmış;ARSIZ GÜÇLÜ OLUNCA HAKLI SUÇLU OLURMUŞ'' diyor çok güzel bir laf.Şu an Cumhurbaşkanının yetkisini kullanarak dört bakanı da azletmesi lazım soruşturmanın selameti için yoksa bu arsızların istifa edeceği ve diğer arsızın bunları görevden alacağı yok.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Filler tepişir çimenler ezilir ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabik gerekirti tayyipin oglu cocuklai basta zaten ama adam saglam yere bvglamski esegi birsey olmuyor olan halka oluyor somuruyorlar bizleri

0|1
    0|0
  • Tutuklanan cocukların babalarının hang partıden oldugua bgli bu arada ızlemedım haberleri

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu soruyu hükümet hakkında en küçük birşey söylediğimizde cevap veremeyipte eksi basan arkadaşların cevaplamasını isterim...

0|1
    0|0
  • Bu hamle normal aslında, savcıların görevden alınmasınıda normal görüyorum. Benim merak ettiğim karşı taraf hangi hamleyi yapacak? Deniz feneri davasında biliyorsunuz karşılarında cemaat yoktu.

0|1
    0|0
    • işin ucu başbakana gidiyor herhalde telaşlandılar,karşı tarafta şimdi elindeki dinleme kayıtlarını dökecek herhalde

• belkide görüntü vardır kimbilir

Yükleniyor...