Beşiktaş toparlanabilir mi?

beşiktaş kaç senedir kendini düzeltemedi. aslına bakarsak 13 şampiyonluğun bile 2 tanesi 2001 yılında sonradan hediye edildi.

sorum şu: beşiktaş'ın geleceğini iyi görüyor musunuz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş toparlandığı zaman korkuyoruz biz bir anormallik var diye

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• 1957 yılında Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası oynanacak Federasyon, Türkiye şampiyonunun da bu kupada yer alması için başvuruda bulunuyor. 1956-57 sezonunda henüz Milli lig olmadığı, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana da ayrı ayrı ligler oynandığı için alelacele bir organizasyona gidilerek TÜRKİYE ŞAMPİYONUNU BELİRLEMEK ADINA İstanbul, Ankara, İzmir takımlarının katıldığı lig düzenleniyor. Bu ligin şampiyonunun adı BEŞİKTAŞ... Sezon 1956-57... İŞTE BU İLK ŞAMPİYONLUK... (28.06.1957) Ancak Türk Futbol Federasyonu yöneticileri akıl almaz bir ihmalde bulunarak Beşiktaş'ın adını UEFA'ya zamanında bildirmiyorlar. Bu nedenle 1957 senesindeki Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'na siyah-beyazlılar katılamıyor. Aynı organizasyona bir sonraki sezon devam ediliyor. Bu ligin de şampiyonunun adı BEŞİKTAŞ oluyor. Sezon 1957-58... BU DA İKİNCİ ŞAMPİYONLUK. Türk Futbol Federasyonu bu kez lig şampiyonunun adını UEFA'ya zamanında bildiriyor. Kurada Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos oluyor. Pire şehrinin takımı "Türk-Yunan gerginliğini" ileri sürerek Beşiktaş'la oynamayacağını açıklıyor. Beşiktaş hükmen galip ilan edilerek 2. Tura çıkıyor. 2. turda rakip, dünya devi Real Madrid oluyor. Madrid'deki ilk maçta Real Madrid 2-0 kazanıyor. İstanbul'daki rövanş 1-1 beraberlikle sonuçlanıyor..Beşiktaşlı Kaya Köstepen, Avrupa kupalarında gol atan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçiyor. Var mı anlaşılmayan bir nokta?

0|2
    1|0
  • biz neler gördük! o koca kafalı tüpçüye 10 sene katlandık!hiç bişey olmaz

daha güçlü geliyoruz

biz sahte-şikeli şampiyonlukları değil!

şerefli 2.likleri sevdik

bizim için aşk

1 kombinem var

stad yapılsın

2 tane birden alıcam!

0|0
    0|0
  • Hee oldu Tff'nin başka işi yok bize şampiyonluk hediye edecek hey allahım ya bilmeden konuşmayı ne çok seviyorsunuz. Beşiktaş'ın geleceği hiçbir zaman karanlık olmadı şimdi de olmaz biz varken bu kulübe hiçbir şey olmaz. rahat ol sen.

0|0
    1|0
    • Edildi. Tff'nin sitesinde beşiktaş şampiyonluk bölümüne bak. Lig başladığından beri beşiktaşın 11 şampiyonluğu var

• televizyonda izledim yemin ederim kanaltürk'te izlemiştim.

tamam siz şerefli ikinci olmaya devam edin. birincilik herkese yakışmaz :)

• Hiç olmayalım arkadaşım gerçek bir Beşiktaş'lı takımının şampiyon olup olmamasını umursamaz zaten, başarıya endeksli değil bizim sevdamız öyle olmasa takım her sahaya çıkışında Şampiyon Beşiktaş'ım tezahuratını yapmayız ligin İnönün'deki son maçında Şampiyon Beşiktaş diye bağırıp uğurlamayız siz anlamazsınız bunu.

• biz 3-4.'lüğü kutlamayı daha çok seviyoruz taam mı.

0|1
    0|0
  • Transfer gerekiyor Beşıktaşa bır tane hızlı ve tercubelı stoper bır tane orta sahada lıder özelıklerı olan bır oyuncu ve bır tanede santrafor ısımler arasında bence Lescott, Diego Ribas, Samed Yesil veya Guidetti gelmeli. Bu arada bence Dentinho, Gokhan Suzen ve Fernandes ile yollar ayrilmali birde yedek bir kaleci lazim Cenk çok yetersız bence.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş hep böyleydi zaten tarihine baktığımızda öyle çok istikrarlı bir başarısı yok

0|1
    0|1
  • Biz renkliler gibi takimin iyi ya da kötü olmasina bakmayiz biz beşiktaşı yaşarız takim kötü gidincetribunleri boşaltmayiz varsın şampiyon olmasin varliği yeter KARTALIMIN

0|1
    0|0
  • beşiktaşta ruh yok. ayrıca transfer politikası çok yanlış istikrar hiç olmadı ben bildim bileli.beşiktaş olmaz artık düzelmez.alınan futbolcular bile mesela q7 sırtını döndü götü kalktı şuan fenandez götü kalkık böyle giderse olmaz

0|0
    0|0
  • Ben Galatassaraylıyım ama beşiktaşa karsı bir sempatim var o takım kolay kolay bitmez adı var bikere o yeter , fener gibi haksız yere kazanacaklarına şereflice kaybetsinler

0|1
    0|0
  • beşiktasın durumu cok kötü , hemde cookkkk

0|0
    0|0
  • Hayır sanmıyorum ...

0|0
    0|0
  • borç batagındalar stadın yapılmasından başka çareleri yk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...