Muhabbet kuşum ayağının üstüne basamıyor, ne olmuştur sizce?

Yardım edin lütfeeen :(((((((( eve geldim muhabbet kuşumu kafesinden çıkardım ayağının üstüne basamıyor sersem gibi nolmuştur sizce

Güncellemeler:
Hepinize sağolun veteriner çağırdım gelicek :( ama biraz düzeldi sıcağa gelince :) inş ölmez

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kuşlar üşüdüklerinde değişiklik olmak kaydıyla ayacıklarını kaldırarak kanadının altına doğru Çekerler.. yani üşüyorlar..

Bende kuş besliyorum. ve kafesi kışları polar battaniye ile kapatırım. sadece EXIT..yerini açık bırakırım.. :) oda hava alsın diye.

Öyle kuşu almakla, kafese tıkamakla ,kuş bakılmaz. oda can taşıyor sonuçta.. ilgi, alaka, bakım istiyor.. dikkat et küsmesin.

intihar bile ederler... Üşütme hayvancığı.

0|0
    0|0
    • bişey olmaz.ayağını ısıtmak için kaldırdıklarında uyuşmadan kaynaklanan bir olay. :) düzelir. hayvanı sıcak tut.

• dur bir sakin ol..yavaş. ben size hayvan, veya cahil, her neyse, bir hakaret etmedim.

sadece yardımcı olmaya çalıştım. .

etmez olaydım..neyse. bundan sonra sizin sorduğunuz sorulara cevap vermeyiz. olur biter. . Kusura bakma yardımcı olmaya çalıştığımdan dolayı özür dilerim.

• Kus egitiminden anliyor musunuz bende de var ama cok yabani

Erkekler Ne Diyor 4

• alkol almış olabilir :D

0|0
    0|0
  • veterinere götür

0|0
    0|0
  • Soğuktan donmuştur. Benim kuşumda öyle olmuştu

0|0
    0|0
  • ayağında mantar falan oluşmuşmu bak bi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Veterinere götür, benim de öyleydi ve öldü.

0|0
    0|0
  • Yorulmustur ya da ayagini bir yere carpmistir bekleyin birkac saat hala duzellmezse sorun var demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...