Dogal kiz mi yoksa seksi cekici olan kizmi?

iki kiz ar birisi cok guzel seksi cekici

digeri ise saf dogal biri kendi halinde bir kiz

ve ikiside size asik burda siz olsaniz hangisini secerdiniz?

dogal temiz seennmi

yoksa seksi cekici her erkele fingirlesenimi?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• :) doğal olanın her erkekle fingirdeşmeyeceğini ya da seksi olanın bana sadık olmayacağını nereden bilebiliriz? korkularım seçimlerimi etkilemez.seksi ve çekiciyi tercih ederim.hata yaptığımı anlarsam başa dönerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sen kesin şu doğal kızsın :))

0|0
    0|0
  • ilkini tercih ederdim arkadaşım. kendi halinde olan ile hayat geçmez, sana yaşamayı öğretmesi lazım, eğlenmen lazım. sana aşıksa diğer erkeklerle fingirdeşmeyi bir süre sonra kesecektir zaten.

0|0
    0|0
  • Hem çekici hemde erkeklerle fingirdeşmeyen karakteri oturmuş bir kız aramaya devam ^^ bu yüzden yalnızım işte :ADSD

0|0
    0|0
  • Doğaldan kastın bıyıklarını falan kesmeyen kezbanlarsa bu hoş teklifini geri çevirip Seksi kız tercihimdir :D

0|0
    0|0
  • doğal sade insani değerleri ağır basan benide deli gibi seven birini isterdim ve ona sımsıkı sarılır ölene dek bırakmaz kölesi olurdum inanın

0|0
    0|0
  • Doğal olsun gözümün nuru olsun :)

0|0
    0|0
  • sevgili olarak seksi olanı, eş olarak saf olanı seçerdim (bunu 15 yıllık evli biri olarak söylüyorum)

0|0
    0|0
  • Seksi olana pek de ciddi bakılmaz. Onunla amaç farklı olur. Diğeri ise yalancı düşünülmez ona.

0|0
    0|0
  • Mümkünse ikisi birden. değilse sıçtık hangisini seçsen gözün diğerinde kalır...

0|0
    0|0
  • ciddi olcaksam dogal olani eglenceksem yasim daha 20 lerdeyse seksi olani tercih ederdim cunku genclik bidaha gelmiyor beni o yasimda seksi olan mutlu eder..ettide

0|0
    0|0
  • Doğal olsun kendisi olsun.

0|0
    0|0
  • DOĞAL OLANI SEÇERDİM TABİKİ SEKSİ VE ÇEKİCİ VE HER ERKEK FİNGİRDEYEN İLE NE İŞİM OLUR

0|0
    0|0
  • Doğal en güzelidir her zaman.

0|0
    0|0
  • 2 sinide alırım :D:D

0|0
    0|0
  • Şahsen bana dogal kız daha seksi ve çekici gelir ..

0|0
    0|0
  • Yerine göre değişir o :D

0|0
    0|0
  • bana doğal kız daha seksi geliyor çünkü doğal kızı seviyorum diğerleri sahte geliyor

0|0
    0|0
  • kendinden dogal seksi kizlar en cekici mm ic giciklayicedrlar

0|0
    0|0
  • sen seçimini yapmışsın niye soruyorsun ?

0|0
    0|0
  • Her erkekle fingirleşeni ne yapayım ben ortalık malı gibi saf ve temiz olsun <3

0|0
    0|0
  • doğal güzel tercihim

0|0
    0|0
  • doğal olanı seçerdim

0|0
    0|0
  • seksilikten anladığınız ezberlerin biraz dışına çıkın artık. doğal olan seksi olmaz diye bir kural yok...

0|0
    0|0
  • tatlı ve seksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...