Siz bu durumda dostluğunuzu bitirir miydiniz?

Lütfen cevap verebilir misiniz kardeşler? Bazı tavırlarınız, dostunuzun sizi ''takıntılı birisi'' olarak tanımasına ve size bazen ''takıntılı bir insanmışsınız'' gibi davranmasına yol açtı ve dostunuz size bazen ''takıntılı bir insanmışsınız'' gibi davranıyor. Siz bu durumda dostluğunuzu bitirir miydiniz, yoksa eski davranışlarınızı tekrarlamayıp onun, sizin hakkınızdaki bu düşüncesinden vazgeçmesini zamana mı bırakırdınız? Başka ne yapardınız?

(Bu düşüncesinin zamanla biteceğine inanır mıydınız?)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Takıntılı değilim, ama böyle davrandığım birisi var. Çünkü gerçekten takıntılı bir insan kendisini seviyorum yakınım. Ama yaşına yakışmıcak şekilde davranıyor okadar saçma şeylere takılıyor ki sen takıntılı birisin biraz daha rahat ol herşeyi çok detaylı düşünme filan diyorum napim.

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey söylemedi de, ben öyle davrandığını düşünüyorum kardeşim. Dün telefonda konuşurken, ona tam olarak bana böyle davranıp davranmadığını sormadım ama ''Artık bırakıyorum takıntılarımı'' dedim. Sence bu yeterli mi?

• Sorun bende dimi..

• Sanırım. Abartmayın bence.

Erkekler Ne Diyor 1

• tavırlarımı gözden geçirirdim.dostum öyle söylüyor ise vardır bişi

1|0
    0|0
    • Öyle bir şey söylemedi de, ben öyle davrandığını düşünüyorum kardeşim. Dün telefonda konuşurken, ona tam olarak bana böyle davranıp davranmadığını sormadım ama ''Artık bırakıyorum takıntılarımı'' dedim. Sence bu yeterli mi?

• sakin olmaya çalışırdım biraz sessiz beklerdim.bu arada takıntım var mı diye düşünürdüm

• Yok değil, var biraz kardeşim... Ama bu yüzden dostluğumu bitirmek bile geçti aklımdan. Bitirmiycem ama bu düşüncelerimin nasıl geçeceğini bilmiyorum :(

Yükleniyor...