Geçen bir laf gördüm çok hoşuma gitti. Siz de katılıyor musunuz?

Çok güzel yazmış.Ya sizce?

Düşen sütyen askın yok. Canını acıtan ağda, cımbız yok. Duştan çıktıktan sonra saatlerce uğraşacağın saçın yok. Karnında taşıyacağın bebek yok. Sancısını çekeceğin reglin yok. Cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiç bir şey yok.Tek başına gece dışarı çıksan laf atacak kimse yok. Şort giysen bakacak insan yok...

Altı üstü bir adam olacaksın. Onu da olamıyorsan, geber daha iyi!

1|0
28|20

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi iyi demiş güzel demiş ama sizin hakkınızı yememek lazım Allah var. Bunun sünneti var, askerliği var, delikanlı olmak adına yediğin dayaklar var ileride senin eline bakacak insanlar için uykusuz kalacaksın belki çocuğun için fazla mesai yapman gerekecek kabul edelim kadın dan çok erkeğe dahada bir yük biniyor anlattıkların anlık acılar ama sizin üzerinizdeki yük devamlılık getiriyor. Allah yardımcınız olsun :)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 27

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu olaya Evli Erkek Tarafından Bakalım mı Birde

Evdesin istekler çok. Çocuk Hastalanır Bakan yok. Erkek ister Başı ağrır çok. Annemlere Gidelim surat ve Laf çok. Senin Annene Gidelim Senden İyisi yok. Yaptıklarının Dışında Yapmadıklarınla Yargılanma Çok. devam edebilirim. Gerek yok...

1|2
    0|0
  • Kesinlikle zorlukları yarıştıran birisi değilim ama buda erkeklerden olsun . Bizde ağda yapıyoruz

Hergün sakal traşı oluyoruz

saçlarımıza uzunken en az sizinki kadar bakıyoruz

Testislerimize gelen darbe sonucundaki ağrıyı hiçbiriniz tahmin edemezsiniz

Gerekli gereksiz ereksiyon oluyoruz çok kötü bişey :D

Evlilikte geçindirmek zorunda olduğumuz bir ev var. Kadın çalışmasa kimse bişey demez buna

Sanki bekarete önem veren kaldı da bide cinsel ilişki fasfatasını ileri sürüyosunuz

Geceleri dışardaki erkeklerin sayısı kadar kız da var hala bir afralar tafralar

İlişki sırasında sizin bütün kaprislerinizi reglinizi hep biz çekiyoruz

Millet size bakınca götünüz başınız oynamaya başlıyo hala şort giyiyoruz millet bakıyo diyosunuz :D

Çoğumuzun ayakları terliyo bakım yapılmaması durumunda kötü sonuçlar çıkabiliyo.

İstediğinizde ayaklarınıza bile masaj yaptırtabiliyorsunuz bize ne kadar eziğiz

Şimdi susun kızlar. Bas abi en iyi cevap :D

0|0
    0|0
  • güzel yazmış ama onlarda sünnet denilen şey yok :D askerlik yok eve ekmek getirme kaygısı yok ev kira derdi yok iş-güç derdi yok saç sakal derdi yok daha olmayan o kadar çok şey sayarım ki hepsini altı üstü adam olmak dedikleri şeye sığrırsınız ondan dolayı saymakla uğraşmıyorum :)

0|1
    0|0
  • adam olmak sütyen askısıyla uğraşmaktan daha kolay geliyorsa lafım yok:)

0|0
    0|0
  • oha çok iyi ahahahaha:D

0|0
    0|0
  • Fazla feminen. Bizde mi sayalım illa erkek olmanın zorluklarını. Hayat her iki cins içinde zorluklar içeriyo bir takım. Yarıştıran ve onu diyen arkadaş kapasitesiz birisi belli

0|1
    0|0
  • Ver gazı ver... =)

0|0
    0|0
  • "Geçen bir laf gördüm" Bu nasıl bir cümledir ? Anlatım bozukluğu , anlam karmaşası , yanlış kelime kullanımı... her şey var.

0|1
    0|0
  • bunu bir kadın söyleseydi eyvallah derdim de erkek yazması çok garibime gitti.

0|2
    0|0
  • Dırdır karşısında bu söylenenlerin hiçbir anlamı yok. Erkek olmanın felsefesini saymaya bile gerek yok, zorlukları zaten es geçiyoruz. Gerisini siz düşünün.

0|0
    0|0
  • fena degil

0|0
    0|0
  • Okan Bayülgen

0|0
    0|0
  • Bunu Okan Bayülgen mi söylüyor? ^^

0|0
    0|0
  • Ama kadınlarla uğraşmak zorunda olan biziz, bu yetmiyor mu?

0|0
    0|0
  • Ölmek istiyorum diyene fatiha okunur

0|0
    0|0
  • yazan şahıs kim acep ? lak lak tan baska bişi degil

0|0
    0|0
  • Yazan çizen kimse kim mühim olan doğru yazılmış :D

0|0
    0|1
  • süper söz

0|0
    0|1
  • Çok güzel yazmamış.Karnında taşıyacağın bebek, regl sancısı Allah tarafından verilmiş bir hikmet. Elbet sebebi var.Onu idrak etmeye çalışıp yaradanın, yaratılış mucizesiyle dalga geçmek, beyinsizlerin işidir.cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiçbirşey yok lafı, hanımları küçük görüp ezmekten başka birşey değil.bu tür paylaşımlarla, karşı cinse olan bakış açısı ortaya konmuş.Cevrenizdeki hanımlara kıymet vereceğinize, bu tür düşüncelerle şiddete başvurup, sadece cinsel obje olarak görenler paylaşır bu tür şeyleri.unutmayın sizi doğuran büyüten insan da bir hanım.son cümle cık oturmuş bu paylaşım için...

0|0
    0|0
  • Dünya kadar malın olacağına fındık kadar...olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...