Türk kızlarını beğenmeyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Anlamadığım Türksünüz anneniz bababınızda Türk gidip avrupalı kızları övüyorsunuz Türk kızlarını yerden yere vuruyorsunuz bu şekilde annenide yerden yere vurmuş olmuyon mu sanal alemde çok gördümde ondan sordum :)

Bu arada ben Dubaide yaşıyorum.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun be sonunda bizleride savunan biri çıktı ;) aynen hacı gitsin onlar götü boklu avrupalılara

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk kızlarını beğenmiyolar küçümsüyolar bir süre sonra kız yokluğundan Türk annelerinin bulduğu Türk kızıyla evleniyolar sonra o Türk kızının vereceğine muhtaç kalıyolar bu daha gülünç bence.

0|0
    0|0
    • Evet aslında genelleme yaparsak çok haklısın,bir çok sayfada gördüm ve ülkemin halinden utandımr kızlarla dalgalar resimler vs birçok şey paylaşıyolar sanki hepsi Rusla evlenecek.

• 2 gün önce kezban diye dalga geçtiği kızla evlenmicekse bende ne olayım :D

• :) Aynen ne yapalım mutluluklar dileriz bizde olacağı bı Türkiyede rus nerde bulacaklar

• Çok saçma. Ben de Türk erkeklerinden başka erkek beğenemiyorum bir türlü.

1|2
    1|0
  • Kedi ulaşamadigi ciğere mundar dermis...Yabancı kızları yataga atmak icin fazla cabaya gerek yok ama Türk kızları icin öyle değil onun icin sekerim:)

0|0
    0|0
    • Dünya güzeli olup kaşar olacağına dürüst namuslu olsun benim olsun diyorum :)

• Atacak yorum bulamadim:D .Hayirlisi diyelim o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben öyle bişey yapmadım baştan söyleyim ama Türk erkeğini beğenmeyen kızıda çok gördüm bu beni ilgilendirir onlara acayip sinir oluyorum şaka bile olsa yapmayın

0|1
    0|0
  • aynaya bakmalarını öneriyorum

0|0
    0|0
    • Onun suçu ne Allah yaratmadı mı onuda aşşalama insanları.

• kimseyi aşağılamadım.türk kızlarını beğenmeyen türk erkekleri aynaya baksın diyorum.ben nasıl çirkinsem bayanlarında güzeli çirkini olacaktır.rus kızları güzel olabilir rus erkekleri de güzel

• Pardon özür dileyerek durumu düzeltiyorum haklısın kardeşim.

• Haklısın gizli kardeş.

Ama 5-10 tane kendi kanımdan olan hanımefendil tuvalletten çıkan bir zencinin çevresini sarınca anlıyorsun.

0|0
    0|0
    • Çok çelişkili konuştun be kardeş.s

• Türk kızlarını beğenmediğini düşünüyorum

0|0
    0|2
    • Yanlışın var dünya güzeli olup kaşar olacağına içi güzel olsun benim olsun.

• Forever Russian Girls davay davay letis gooooo ahahahhahahha

0|0
    0|0
    • Mudhık racülü :)

• Bu rusça değil arapça kardeşim :) Ulann rusçayı öğrendiğin yere bak güldürdün mübarek adam :D

• öğrendim kelimeler mojna Hac pidaras davay davay suka bleyd bigi bigi mabaydu bunlar yani :)

• o zaman sukran diyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...