Aslında tam 2 sorum var. ayrı-ayrılıkta cevaplamanızı isterdim))

1) en yakın arkadaşınızın (kardeşiniz gibi bir dostunuzun) sevgilinize aşık olduğunu öğrenseniz naaparsınız? size hiç söylememiş, kötü olursunuz diye kalbinde saklamış.

2) en yakın arkadaşınızın sevgilisine aşık olursanız? unutmak icin, aklınızdan çıkarmak için her şeyi denediniz ve olmuyor.

Güncellemeler:
ama bir durumda var, o sizin en iyi arkadaşınız. çocukluktan hep birliktesiniz. hic birbirinizi birakmadiniz.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin nickini ne zaman görsem bu şarkı aklıma gelir link

1-Biz sevgili olmaya başladıktan sonra benim sevgilime aşık olmuşsa, o arkadaşla ilişkimi keserim.

2-En yakın arkadaşımın sevgilisine aşık olmam, öyle bir şey mümkün değil

0|0
    0|0
    • ama aşk bizim bilmedigimiz anlamadigimiz anda karşımıza çıkar

• ama unutmak ta kolay bir sey degil. yani benim hayatim degil bu. benim başıma gelmedi. sadece izledigim bir diziden çok etkilendim. güneşi beklerken

• Unutamıyorsan bile onların hyatına karışmamak gerek..

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. ye cevabım sen kimsin lan seviyesiz utanmaz arlanmaz totoş der ona dalarım. öyle bişey yapacak biriyse öyle bir arkadaşa ihtiyacım yok :D 2. ye cevabım ben ne iğrenç bir herif oldum der kendime dalarım.

0|0
    0|0
  • Iki durum da yavsakca. Ensest sapiklarin da boyle argumanlari var, kizina asik oluyormus pezeven ve ne yapsa engelliyemiyormus. Picligin her hali picliktir. Sezilen her kimse bu kendinde olsa tiksinilmeli ve tez zamanda insan turunden atilmalidir.

0|0
    0|0
  • Hiç hoş bir davranış değil !

İnsani bir tavır takınmak gerek...

0|0
    0|0
  • O zaman kızı katlederim. :)

0|0
    0|0
  • 1. İçindeki aşkı silmesi için gerekirse katlederim.

2. soru için ise öyle bir şey olması imkansız.

0|0
    0|0
  • 1- Doğru hareket iyi etmiş kadam

2- Ümitsiz bir durumunu anladığında karşına çıkan biriyle yeni bişeyler yaşamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmiyorum içim karardı

0|0
    0|0
  • 1) sevgilime aşık olduğunu öğrenir öğrenmez ondan uzak dururum, sevgilimi de yanına yaklaştırmam

2) arkadaşımın sevgilisine aşık olursam öyle aşık kalırım :) ayrılırlarsa hemen kaparım :)

0|0
    0|0
  • 1)Çok sinirlenirim, ona kızarım. Elimde değil. Sevgilimi ve kendimi ondan uzak tutarım.

2)Onlardan uzak dururum. Benim için unutmak basittir.

0|0
    0|0
  • 1-En yakın arkadaşım kardeşim gibi benim beraber büyüdük. Sevgilime olan aşkını öğrenince şaşırırım ama çok değil biraz içten içe kıskançlık olur yine de çok onları yanyana getirmemeye çalışırım ama kardeşim o benim canım herşeyden önce,erkek çok bulurum ondan bir tane daha bulamam.Ama işte dediğim gibi adamı seviyosam yine de alttan alttan yapcağımı yaparım önlemlerimi almaya çalışırım.

2-Ben aşık olduğumda çok bencilleşiyorum çünkü acıyı sevmiyorum o acıyı yaşamak bana çok ağır geliyor bu yüzden hiç unutmaya çalışmam eğer kaderde varsa önüne geçilmez zaten. Ama arkadaşımı kaybetmekte istemem, insan gibi söylerim bende ya da belli ederim kıza sevgilisine aşık olduğumu.Oda beni uzaklaştırsın en doğrusu budur. Aman ya iki ucu boklu değnek işte:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...