Unutulan aşkın yasını tutar mısınız?

Benim için giden gitmiştir, gittiği yerde bitmiştir... Peki siz yas tutar mısınız?

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Unutulan unutulmuştur yas tutmaya gerek yok..

Sadece ara ara hatırladığımda inceden bir gülümseme yayılır dudaklarıma..Nereden nereye derim kendi kendime..

0|0
    0|0
  • Aşık olunca tutarım kolay kolay unutamam .

0|0
    0|0
  • Yas tutmam.. Değmediğini düşünürüm. Ki değseydi yanımda olurdu :)

0|0
    0|0
  • normal bir insan tutar bir süre ,sonra tutmuyor gibi de görünse de acısını içinde yaşar tecrübeyle sabittir

0|0
    0|0
  • Benim için biten kişinin öldüğünü düşünürüm hep o yüzden kimseye belli etmeden içimde yaşarım o yası. Ama sonra geri dönüp aragında benim için ölen kişiyle konusmak mümkün olmadıgında tenezzül edip cevap bile vermem

0|0
    0|0
  • yas tutmak değil de hatırlıyorum ben genelde.evliyim zaten ama ara ara hatırlarım eskileri

0|0
    0|0
  • Unutulan askin yasi tutulur mu diyorsunuz unutulmussa niye tutayim soru sacma olmus

0|0
    0|0
    • Haklısın herkesten anlamasını bekleyemeyiz :)) keşke cevap verip yormasaydın kendini :)

• Tutarım.

0|0
    0|0
  • belirli bir süre evet

0|0
    0|0
  • Unutmadim unutmayacağım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gıden gıtmıstır gıttıgı gun bıtmıstır lafı sadece bı unutma seklını gostermektır unutmalara ınanmam belkı dusunmezsın ama unutmak ımkansızdır hep ornek verırım kucukken dustun ayagın yara oldu 1 ay snra gectı ama smdı bak hala izi duruyodur yanı unutmakta byle unuttugu sanarsın ama zaman alısmayı ogretır unutmayı asla izi kalır

0|0
    0|0
  • babaannem öldü de yas tutmadım beni terkeden kıza neden tutayım

0|0
    0|0
  • selam asıksan zaten unutamasınkı yasını tutasın

0|0
    0|0
  • Gelene Kapı Gidene SAPI ;)

0|0
    0|0
  • Bazen kısa süreli bir şarkı çaldığında