Acaba beni beğenmedi mi

erkeklere soruyorum bu soruyu acaba hiç tanımadığınız bir kız size mesaj atsa öyle sıradan bir konusma olsa yani hoslandığını falan söylemese gece iyi geceler deyip konu kapansa diğer gün bir erkek olarak o kıza mesaj atar mıydınız atsanız ne yazarsınız atmıyosanız beğenmediğiniz anlamına mi geliyor hepsinin cevabını merak ediyorum lütfen yardımcı olun

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• kaç gündür konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • bir kere ben mesaj attım bir kafede oturuyoduk ama tabi ben ona çok çok önceden tanıyorum takip ediyorum o beni geçen gün ilk defa gördü neyse kardesim vardı yanımda küçük 3 yasında onların masaya gidip durdu çağırıyorum gelmiyo falan neyse bende aksam numarasını buldum kardesim rahatsız etti kusura bakma dedim önemli değil ne demek falan dedi kimle konusyorum ben simdi falan dedi sonra tanıdı iste he tamam hatırladım dedi neyse nerelesin tanıyomusun beni falan öyle konustuk

• he oldu o zaman görüsürüz :D

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi birisi olduğunu düşünüyorsam atarım büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • hiç tanımıyo bir kere gördü sadece

• sazanlamak istememiştir.

0|0
    0|0
    • yani illa beğenmedi değil dimi mesajlardada hiç ters falan konusmadı gece ikiydi dediki benim uykum geldi napcaz dedi bimiyorum üzüldüm beni beğenmedi konusmak istemedi diye artık bende tekrar atamam o kadar gururumu yendim zaten

• tamam tesekkür ederim

• birşey değil

• Göremeden nasıl beğeneyim .

Merak edersem işim de yoksa ertesi gün ararım facebook tarzı bişeyler kullanıyormusun diye sorarım kritterlerime uyuyorsa ufak ufak yengeç adımlarla yanaşırım :D

0|0
    0|0
    • gördü ya whatsapp ta fotoğrafımı bide yazmadan önceki gün görmüstü o kadar

• O zaman sana yazmıyor.

• görmediğim bir insandan mesaj gelse ne düşünürüm bilmiyorum

ama tanımadığım birinden mesaj gelmesi zaten tuhaf..

0|0
    0|0
    • ee tuhaf sonra atmazdın kız mesaj yani

• tanımadığım biriyle mesajlaşmak gerçekten tuhaf

ama tanımış olsam

elbette mesajlaşırdım

• atmazdım ben olsam sen çocuğa bir ışık yakmamışsınki ben düşünürdüm konuşmaya ihtiyacı vardı benimle konuştu diye eğer çocukla çıkmayı istiyorsan bir ışık yakmalısın

0|0
    0|0
    • e yaktım ya attım mesaj sen olsan sana bir kız mesaj attsa tanımadığın diğer gün atar mıydın

• tekrar atayım he tamam tesekkür edeirm sağol

• sen sağol

• Hemen atmaz ki erkek. Zaten sıradan bir konuşma olmuş. Kız mesaj atmalı hem.

0|0
    0|0
    • kız zaten attı basta mesaj yani simdi yakasına yapısmıs gibi olsun istemiyorum

• çok sağol yoruların için

• Rica ederim :)

• kimse atmamalı konu orda kapanmalı atan kaybeder

0|0
    0|0
    • aynen simdi o atsada hemen bir kız gördü atladı derdim bende bende atmıyım ee nolcak bu is çok asığım :(

• illa birinin beklemesi gerekiyorsa sen bekle. yazma

• tamam teşekkürler

• duruma gore degisirrrr bnce sartlara bagli mesguldur sen at ne olcak sanki

0|0
    0|0
    • ya yakasına yapısmıs gibi olmak istemiyorum basit bir kızmıs ikide bir mesaj atıyo demesin istiyorum ama bundan sonrada bir yere varmıcak galiba

• hmm sen bilirsin ne deyim terch senin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...