Kapat

Beşiktaş'ın üstüne oyun oynandğını düşünüyor musunuz?

Özellikle gezi parkı olaylarından sonra Beşiktaşımızın üstüne oynandığını düşünüyorum. Sonuçta bu ülkenin spor bakanı çıkıp demedi mi stadlara siyaseti taşıyan bunun bedelini öder diye ama r4bia hareketlerini yapanlara değil ama sadece hükümete karşı siyaset yapanlara.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmıyorum febede her maçında gezi parkı lehine tezahürat yapıyor bişey olmuyor yani siyasetle pek ilgisinin olcağını sanmıyorum ama ülkede artık 5 büyük değil 2 büyük yapmaya çalışıyorlar Gs-fb diğer takımları sindirmeye çalıştıkları doğru hakemlerin yaptıklarından belli bu dediğim takımlarında bir yıl biri bir yıl biri şampiyon yapılmaya çalışılacak

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Karışırsanız öyle siyasetti,gezi olaylarına yersiniz Fenerasyon ya...

Türk futbolunu 2.katleden de sizlersiniz siyaseti sokarak başta GS tribünlerini ayırdınız sizden acayip nefret ediyoruz

0|0
    0|0
    • Doğru, UA gibi hükümetin dötünü yalayalım çıkar için ruhumuzu, Sami Yen'i satalım

• şakirt alert

• Ayyaş alert

• Şerepsiz Tayyip bari elini futbolumuzdan çeksin ..

Beşiktaşın ve Çarşı'nın siyasi duruşuna kurban <3 Tek suçları bu ..

0|0
    0|0
  • dünyanın her yerinde futbolun siyasete karışması suçtur neden ülkemizde çok anormal karşılanıyor a ama biz 3. dünya ülkesiyiz futbolda siyaset olmalı

1|0
    0|1
    • dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok en son iskoçyada açıldı pankart. Almanya'da, Fransa'da İspanya'da -ki burada real ismiyle başlayan takımlar ispanya kralını destekler, ibr de barcelona örneği var adamlar bağımsızlık istiyor- Yunanistan'da, İtalya'da anlayacağın her yerde var.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet oynanıyor. Tam cezamız bitip, kendimize gelmeye başladığımız bir dönemde bunun olması tesadüf değil.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok olsaydı fb-bjk maçında fenerin penaltıları verilirdi kuyt ın attığı gol iptal edilmezdi 3 puan fenerbahçeye verilirdi. Sadece bu maçtan bile besiktasin desteklendiğini söyleyebiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...