Sinema salonunda iken yaptığınız en ilginç şey nedir?

Ah sinema ah nelere tanık oluyorsun böyle. Sinemanın daha doğrusu sinema salonlarındaki ilginç durumları başınızdan geçen ya da bir başka arkadaşınız başından geçende olabilir paylaşır mısınız lütfeeeenn..

• Telefonunuz çalıyor ve bir hışım ile yav salak mısın söyledim ya sinemadayım diye ne diye rahatsız ediyorsun
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Birden uyuya kalmışsınız ve korkunç bir rüya görüyorsunuz ağlamaklı uykunuzdan kalkıyorsunuz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sevgiliniz ile berabersiniz ve yiyişiyorsunuz
    50% (2)88% (7)75% (9)Oy Ver
  • Canınız buz gibi bir içecek istedi ve birden ulen içim yanıyor yok mu buz gibi bir içeceği olan dediniz
    25% (1)12% (1)17% (2)Oy Ver
  • Başım ağrıyor ben bu kadar gürültüye gelemem yönetmen bey sesi kısalım lütfen.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Başım ağrıyor ben bu kadar gürültüye gelemem yönetmen bey sesi kısalım lütfen.

0|1
    0|0
    • cevapda güzelmiş gerçekten :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bir türk filmine girmiştik kız kardeşimle bir gün ve ben böyle berbat film görmedim daha film arası gelmeden dayanamadım ve salonu terk ettim öff

0|1
    0|0
    • Valla bende Türk filmlerine gidemiyorum çok sıkılıyorum. En son propaganda, a.r.o.g bunlar sevmiyorum.

• zevk meselesi!

• evet renkler ve zevkler.

• Biraz acayib olcak ama arkadasimla gecen sinemaya gitmisdik ve arkamiza bir cift oturdu ama yani 12-13 yaslarinda :D tum filmboyunca opusdulerdi yaaa :Dyalari daha 13 -12 sevgililer ve opusuyorlar sinemalarda bu dunyanin hali ne yaa dunya kotulesiyo pislesiyo :(

0|0
    0|0
  • karanlikta rahatlkla burun karştrmak :)

0|1
    3|1
    • piiiis kıııııız sana ne deyim bilemedim ki.

• :D

cok sey geldi basima

bi on sene öncesyde arkadasmla yanls sinema girdk tabi biz önce cakmadk, korku filmydi izlemek istedigimiz arkada bir ögretmenimizi gördük ve ondan hic beklemyorduk böyle birsey baya sasrmsdk...neyse sonra belgesel oldugunu anladimizda hemen ckmistk..

evet, sinifla girdigim bir filmde uyuyada kalmsdm...

eski sevgilimle genclk isde sevsmsdm baya baya...ama sinemada tek bizdk...

daha varda aklma gelmyor suanda

0|1
    0|0
    • bayağı aksiyonlar yaşamışsın.

• evet öyle oldu...buarda benm cevapimi secdigin icin tskler:)

• rica ederim yorum için teşk.

Erkekler Ne Diyor 6

• eski bir kız arkdasımla sinema sözüm vardı sen biletleri al ben gelicem demiştim o da almıştı bende aksam 9 seansıydı gitmiştik bulusmustuk sinema salonuna girip koltuga oturdukdan sonra filmin adını sormak aklıma geldi ve bir animasyon çocuk filmiydi kimse yoktu ve ışıklar sondugunde ben uyumuş numarası yaparak filmi geçiştirmiştim yoksa .. :))

0|1
    0|0
  • Sinemanın 2. Yarısına girdiğimizde malın biri yanında 2 bayanla yerimize oturmuş durumu izah etmeye çalıştık adam burası benim diye tutturdu kavga çktı adamın üzerine yürüdük personelde dışarı attı da kurtulduk

0|1
    0|0
  • FİLM İZLEMEK

0|1
    0|0
    • tamam film izlemekte ne atraksiyon yaşandı.

• Zaten millet sinemaya film izlemeye gitmedigi icin bol atraksiyon yasiyolar kimi eline verio kimi agzina kimi yuzune bosaltiyo benim icin en iyisi o anki filmin tadini cikarmak

• :) :)

• ben espiri yaparım film oncesi fragmanı benim :D

0|1
    0|0
  • sevgilimi kucağıma almıştım ve sevişmiştik hey gidi günler hey :)

0|1
    0|0
    • samimiyet için teşekkürler.

• bilmem hiç sinemaya gitmedik ki. gittik şaka olmuş olabilir galiba herhalde sanırsam mümkündür.

• bence sevgililer arasında olması gayet mümkündür :)

• Penisimi çıkardım kız arkadaşımın eline verdim

0|1
    0|0
    • sende pek zalımmışsın yönetmen iyi ki görmemiş.asdasdasd

Yükleniyor...