Dostunuzun size karşı tavrı böyle olsa ne yapardınız?

Bazı tavırlarınız, dostunuzun sizi ''takıntılı birisi'' olarak tanımasına ve size bazen ''takıntılı bir insanmışsınız'' gibi davranmasına yol açtı ve dostunuz size bazen ''takıntılı bir insanmışsınız'' gibi davranıyor. Siz bu durumda dostluğunuzu bitirir miydiniz, yoksa eski davranışlarınızı tekrarlamayıp onun, sizin hakkınızdaki bu düşüncesinden vazgeçmesini zamana mı bırakırdınız? Başka ne yapardınız?

(Bu düşüncesinin zamanla biteceğine inanır mıydınız?)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onun düşüncelerinin değişmesi senin davranışlarına bağlı bu yüzden ben zamana bırakırdım.

0|0
    0|0
    • Onun bana karşı böyle davranmasından rahatsızım, daha doğrusu onun bana böyle davrandığını hissedip üzülüyorum. Bugün sordum; Bana karşı davranışlarının sana psikolojik rahatsızlıklarımı anlatmamla ya da karşında sinirden ağlamamla alakası var mı, diye sordum. ''Kaç kere soracaksın daha, yok öyle bir şey diyorum.'' dedi. Acaba sorsam mı; ''Bana takıntılıymışım gibi davranıyorsun'' desem mi?

• sormalısın tabii ki. alelade bir arkadaşın olsa neyse derdim de, en yakınlarından biri söz konusu. özel durumundan dolayı seni üzmemek için bazı şeyleri sana itiraf edemiyor olabilir. sen bu konudaki rahatsızlığını dile getirmelisin ki onun gerçek duygu ve düşüncelerini öğrenebilesin...

• 1 yıl önce anlatmışım geçirdiğim psikolojik rahatsızlıkları, bir de 2-3 ay önce karşısında ağlamıştım. Bugün sordum; sen bana böyle çok sorunca bana güvenmediğini hissediyorum dedi. Allah için öyle olmadığını, öyle davranmadığını söyleyebilir misin bana dedim, evet söylüyorum dedi. Eğer benim sana karşı davranışım değişseydi, ben 2 ay senin gelmeni beklemezdim, seni özlemezdim dedi. Ben sana öyle davranmıyorum, için rahat olsun artık, tatmin oldun mu dedi.

• dostluk yani...o davranışlar sadece kendimle ilgiliyse değiştirmezdim..kendim rahatsız olana kadar aynı şekilde devam ederdim..insanlar birbirlerinin tercihine saygı duymalı

0|0
    0|0
    • Onun bana karşı böyle davranmasından rahatsızım, daha doğrusu onun bana böyle davrandığını hissedip üzülüyorum. Bugün sordum; Bana karşı davranışlarının sana psikolojik rahatsızlıklarımı anlatmamla ya da karşında sinirden ağlamamla alakası var mı, diye sordum. ''Kaç kere soracaksın daha, yok öyle bir şey diyorum.'' dedi. Acaba sorsam mı; ''Bana takıntılıymışım gibi davranıyorsun'' desem mi?

• bilmiyorum, zor bir durum..en iyisi zamana bırakmak..ortalama insan içinde aynı durum sözkonusu, bizi beğenmeyen bütün insanlardan uzaklaşırsak, yalnız kalırız..tercih edilmiş bir yalnızlık bile olsa sıkıcıdır..zamanla düzelir..diğer arkadaşların sana yaklaşımını gözlemleyebilirsin, belki sadece bu arkadaşın abartıyodur

• Yaa bu arkadaşım sen takıntılısın falan demedi bana. SAdece ben davaanışlarından öyle hissediyorum, yoksa onun bana bir şey dediği yok. Benim sana karşı davranışlarım değişmedi, değişmez diyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...