Hayatınızdaki en önemli söz nedir??

sevgilinizin arkadaşınızın veya ailenizin bugüne kadar söylediği en anlamlı söz nedir?sevgilimin bana söylediği tek bir söz ona inanmama güvenmeme yetmişti.bana''benim yanıma gelinliğinle gelirsin kefeninle çıkarsın''demişti.bu sözün anlamı büyük benim için. peki sizlerin ne?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim de bir adımız var ezanla konuldu selayla biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tik

tak

kurşuna

dikkat.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yoktur birşey olsa bile biz bunu bilemezdik , birşey oldugunu bilsek bile bunu başkalarına aktaramazdık.

1|0
    0|0
  • Ezikmiyim lan benim niye hiç böyle sözüm yok :D

0|0
    0|0
  • tuttuğum bir laftır

ilişkiyi oluruna bırakırım, olmazsa bırakırım

0|0
    0|0
  • aç kal budala kal.

0|0
    0|0
  • bana benim kız olayları falan olmustu babam ozamn bana bir söz etmişti onu hiç unutmam bana''boyun büyümeden sikinmi büyüdü'' lan demişti :D

0|0
    0|0
  • anlamlı sözü herkes kullanabilir karşısındaki insana önemli olan söylenen insanın anlayabilmesidir aksi halde destan yazsan nafile =D

0|0
    0|0
  • "Eşeklü cihan padişahımız söyler nasihat; bizi anlamaz mahluk-u hayvanat"

0|0
    0|0
  • özür dileme, telafi et!

0|0
    0|0
  • Cok laf yalansiz cok mal haramsiz olmaz birde fatih sultan mehmet dedemin birkac sozu

0|0
    0|0
  • nus ile uslanmam ben etmeli beni tektirdende anlamam ki artık hakkım kötektir

0|0
    0|0
  • CANIM ACIYOR.

0|0
    0|0
  • -----------------

0|0
    0|0
  • "göte giren şemsiye açılmaz" sözü, bir arkadaş öğüt olarak söylemişti o günden beri şemsiye kullanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir söz önemli değil

0|0
    0|0
  • sözlerin önemi yok önemli olan davranışlar.

sevdiğimin grip faranjit ve larenjit üçlüsünü yaşadığımda 23 saat yol gelip bana bakmasını çorbamı yapmasını unutamam.

0|0
    0|0
    • tabiki davranışlarda önemlidir insan için ama bir söz insanı ne kadar mutlu eder insanı öyle değil mi bir seni seviyorum bile insan için ne kadar önemli?

• valla benim için seni seviyorum demesi pek önemli değil açıkçası 15 yaşındakiler seni seviyorumun tüm kutsallığını heba ettiler davranışla yeter bana

• senin düşüncen bişey diyemem ama bir söz ne kadar söylenirse söylensin tek bir kişiden duymak insanı daha iyi hissettirir herkes bir değildir benim için.

• Elvetttt bırgun burusacagıZ

0|0
    0|0
  • Omuz çukurlarımda uyusan ya sen"di bir aralar.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bir gece arayıp ''BEN SENİN KADAR YÜREKLİ OLAMADIM AFFET '' demişti o laf hala aklımda hala düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • iyi laf ama hakkaten..

• öyle . o kadar gururlu taş kalpli diyeceğin türden biri söyleyince bir de insan niye bu kadar değer verdim ben bu adama diyor..

• Koy .. gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...