Nisanlim bana samimi gelmedi:/

Simdi biz ayri ülkelerde oldugumuz ve 3 aydir görüsemedigimiz icin nisanlimda moral falan kalmadi özellikle su son 2 gün asiri durgundu. Birde beni suclamaya kalkti ailemden izin alip gelemedigim icin. Yanliz yollamiyorlar neyapim?... bugünde yine telefonda yüzüme vurdu bunu ve olumsuz olumsuz konustu. Delirdim madem dayanamiyorsun ayrilalim dedim artik. Agliyordum... ama böyle biseye kesinlikle karsi seni seviyorum diyor... ama hala görüsemiyoruz edemiyoruz ailenin keyifini bekliyoruz diye söylendi durdu. Bende o an telefonu elimden attim ve sinir krizi gecirdim resmen. Bagirdim hüngür hüngür agladim kapiyi carptim ciktim... telefon acik kaldi nisanlim hepsini duydu. Ben sakinlestim tekrar konustuk sonra askim falan demeye basladi telden öptü falan, özür diledi ve sonra hicbisey yokmus gibi konusmaya basladi ordan burdan, güldü, saka yapti, beni sevdigini söyledi. 2 dakkada o aglanan morali bozuk adam nereye gidebilir? Telefonu kapattik arkasindan birsürü mesaj öpücükler falan. Cook yapmacik geldi bana ve kendimi su anda hic iyi hissetmiyorum. Armazida büyük bir sorun var gibi bir his.. Görüslerinizi yazarsaniz sevinirim uyuyamadim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Coook dengesiz gibi geldi bana bende 1 sene nisanli kaldim o isvec ben turkiyedeydim ama hic böyle bir sorun olmadi islemlerin olmasini bekledik olunca babasinin keyfini bekledik hazirlikti vs hep buyuklerin keyfine göre gitmisti zaten tartistigimiz seyler genelde maddiyat veya dugun esya gibi seylerdi... onun disinda elimizden ne gelir İstanbul ile bursa gibi degil atla otobuse git sen agirligini koru kiz basina gidersende ileride ailen nasil seni bir erkegin yanina gönderdi nisanlinda olsa yanlisti der durur yuzune vurur otur zamanini bekle

1|0
    0|0
    • maddiyat vs. bunlari bizde cok konustuk ama bu görüsememe problemi hep vardi bizde neredeyse senede 1 görüsebiliyoruz sadece. Yetmiyor diyor ama ayrilmicam diyor... bende bulusmayi cok istiyorum ama haklisin yanliz gidersem degerim düscek.

• anliyorum ama artik gec degilmi? yani simdiden sonra sussam bile bu son 4 senede anlattiklarim ona yeter herhalde degilmi?:( buarada hayirli olsun bebegin

• tesekkur ederim darisi basina insallah... yolun neresinden dönsen kardir gene dertles diycem ama daha nisanli olmaniza ragmen ailene laf söylemis bende nisaliyken ve evliykende esim demezdi ilk zamanlar iste son 1 yildir böyle... nisanlin simdiden söyluyorsa izin verme dertles ama kötulemeden ya da ailevi seyleri ne kadar anlatmasan iyi aslinda simdiden ailene laf etmis

Erkekler Ne Diyor 2

• Rol yapıyor sonuna kadar haklısın peşini bırakma bu işin

0|0
    0|0
  • bak bence nişanlın hatasını anlamış ve senin kalbini kırdığı için üzgün,pişman seni mutlu etmeye çalışmış yapmacık hareketler olduğunu düşünme seni seviyor gerçekdende bende öyleydim 7 ay buluşamamıştık çok tartışıyorduk bu yüzden ama hep kalbini kırmamaya çalıştım kırınca özürler diledim romantikleştim. yani oda böyledir bence seni gerçekden seviyor

1|0
    0|0
    • ama su anda herhalde ayni duygulari yasiyor olmali yani morali bozukdur hala degilmi?

• evet hala morali bozuktur

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek arkadaşımın çok kızgın ve kendi dediğinden başka hiçbir şeyi umursamadığı bir vakit ben de sinir krizi geçirmiştim ve her şeyi bir anda unutup gelip direkt sımsıkı sarılıp tamam çok özür dilerim deyip kapatmıştı konuyu. olayın üstünden vakit geçince sordum ben de o an sana onu yaptıran neydi diye seni öyle görmeye kıyamamak ve acımak dedi. seninki de bencil yaklaşmış olaya önce ama sonra seni o hale getirdiği için pişman olmuş bence.

1|0
    0|0
    • cevabin icin tesekkürdler:) bende sonra bikac defa üsteledim bana acidigin icin böyle davranmiyorsun insallah diye güldü sacmalama falan dedi

• Korkmuş senden :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...