Geçmişinin arkasında durmak. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bazı insanların geçmişlerine bakarak keşke demelerine gıcık oluyorum. özellikle bazı kızların şunu yapmasaydım keşke demeleri gerçekten irite edici geliyor. yok ilk senle olsaydım yok seni daha önce tanısaydım. bu durum bana çok çirkin geliyor. insanların geçmişlerine neden sahip çıkamadıklarını anlayamıyorum. örneğin bazı kızlar ilk beraber oldukları erkeği nedense kötüleme eğilimine giriyorlar. bu da bana çok çirkin geliyor. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|1
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişlerini ne kadar reddederlerse etsinler, sonuç değişmeyecektir. Çünkü her ne olursa olsun, her an her saniye her dakika, geçmiş sahibiyle birliktedir. Hatalarıyla, yanlışlarıyla, doğrularıyla, hüzünlerle, acılarla, mutluluklarla sahip çıkılması, hatalardan da ders alınması gerekir. Keşke dediğimiz şeylerde ki benimde bir tane keşkem vardır geçmişime yönelik, pişmanlıklarımızdır. Ama pişman olduğumuz geçmişi reddettiğimiz anlamına gelmez. En azından benim için öyle. Keşke o hatayı yapmasaydım, ama yaptım, iyi yapmışım ve dersimi almışım.. Asıl olay bu olmalıdır bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• keşkelerimi tekrar ederim zaten genelde

0|0
    0|0
  • geçmişte ne yasadıysam yıne aynı aptallıgada dussem yıne olsa yıne yaşardım.keşke demıyorum ıyıkı dıyorum.bence geçmişine sahıp cıkamayan ınsanlar yuzunden gelecek bukadar bozuluyor

0|0
    0|0
  • Gecmişine sahip çıkamayan ;onlardan ders alamayan zaten bir gelecek kuramaz.

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana bir insan neden geçmişini öne sürerki sinir oluyorum öyle insanlara

0|0
    0|0
  • Aynen sana katliyorum. Egrisiyle dogrusuyla insan gecmisine sahip cikmali. Hic mi mutlu olmadi yani hic mi guzel vakit gecirmedi. Hem yeni bir sevgilim olunca ben eskilerini hatirlamam bile cocuksu hikayeler gibi gelir. Keske yasamasaydim dedigim bir sey de yok cok sukur... Eskiler kotuyse bile yenisinin kiymetini bilirsin iste ne bilim...

0|0
    0|0
    • böyle yapacaklarına geçmişlerine sahip çıksalar ve evet arkadaş ben yaptım ve davranışımın arkasındayım deseler çok daha saygı değer olacaklar ama farkında değiller. iğrendiriyor böyleleri kendilerinden.

Erkekler Ne Diyor 1

• keşke demelerindeki neden sürekli olarak aynı noktalarda takılması.aynı noktalarda takılması da sürekli aynı hatalarda aynı tavırlar içinde olmasından kaynaklı her ne kadar gıcık da olsak sinir de olsak onları bu konuda o şekilde kabulenmeliyiz .insanın yaşam felsefesinde olaylardan ders alması gerektiğini düşünüyorum yoksa her geçmiş birer gelecek günü saklıyor kendinde yaaşanılar olaylar bir anlam ifade etmiyor diye düşünürüm sürekli aynı şekilde keşkeler ile yaşıyorsa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...