Aradığım filmi sonunda buldum.

Küçükken bir film izlemiştim ve senelerdir arıyordum.En sonunda buldum :) Arayıpda bulamadığınız filmler var mı ?

0|0
17|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cok aramıştım daha doğrusu adını unutmuştum vee buldum

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Aradığın aşkı bulamadıktan sonra :p

2|0
    0|0
  • Linkini versenizde bizde izlesek.Ama sakın sanane demeyin :)

Bende F. Paul Wilson'un Kan Çanağı adlı kitabının filmini bulamadım birtürlü :(

2|0
    0|0
  • evet benim var

filmin konuşu genç iki sevgili motor kazası geçiriyorlar erkek ölen sevgilisini yeniden diriltmek için babasının gizli laboratuvarına gidiyor ( babası asker )

sevgilisi tekarar canlanıyor ama bu seferde sevgilisi zombi oluyordu güzel bir film di

adını bilmiyorum :(

1|0
    0|0
  • Neyi arasam buluyorum valla.

1|0
    0|0
  • What dreams may come filmini arıyordum buldum şimdi hiç aradığım film yok

1|0
    0|0
  • Bende yasaklı bir filmi arıyordum Uuzn bir süre bulamamıştım. (=

Şiddet içerikli olduğu için kaldırılmıştı netten

1|0
    0|0
  • bir tane var halen bulamadım..

1|0
    0|0
  • Bende bir korku filmi arıyorum. 90 lı yıllarda videodan seyrettim. Bir grup genç eğlence amaçlı ıssız bir ormanda gezerlerken bir kulübe görüyorlar ve gece orada kalıyorlar. Sonra birileri bunları tek tek öldürmeye başlıyordu. Bi sahnede kızın biri buzdolabının buzluğunu açınca kesik bir kafayla karşılaşıyordu falan:)

1|0
    0|0
    • Buldum arkadaşım,Kan Çanağı adlı kitabın film uyarlamasının adı The Keep

ama Türkçe dublajlı olanını bulamadım henüz

• Yok malesef isterdim öyle bir film olsun arayım bulayım izleyeyim allah kahretsiz ki güzel olan tüm filmleri izledim

1|0
    0|0
  • Küçükken izlediğim bir korku filmi vardı. Sadece bir kaç sahnesini hayal meyal hatırlıyordum. yıllar sonra buldum. Cherry Falls...

1|0
    0|0
  • Fil hafızasına sahip olduğum için yok öyle bir film.

1|0
    0|1
  • olmazmı hemde fellik fellik arıyorum.her yere haber saldım en uçuk videoculara filan ama nafile...film 1992 de çekildi adı gladiatör box sporu ile ilgili dram çok güzel bir filmdi.artık umudu kestim zaten...

1|0
    0|0
  • Azizim ben film değil Belgesel arıyorum

Fındık Beyinli İnsanları çeken bir belgesel

Bunlar ne yer ne içer neyle beslenir ve nasıl o hale gelirler merk ediyorum

1|0
    0|0
  • -yaa filmde delinin teki vardı

die yıllarca aradığım bir film vardı sonunda buldum "99 frank" tasiye edilir.

link

1|0
    0|0
  • merak ettim link at bakim neymiş yıllardır aradığın :))

0|0
    0|0
  • Komedi türünde bir kung fu filmi adamın teki inekle dövüşüyordu o filmin devamını bulamadım :)

1|0
    0|0
  • gözün aydın o zaman kardaşım

1|0
    0|0
  • Hangi film o yaz da bakayım :)

1|0
    0|0
  • evet var birisi dizi adida rosalinda...digeride uzayli dunyaya geliyordu insan kiligina giriyordu bir cocugun arkadasi oluyordu zamani gelince yine gidiyordu uzaya...ama adini bilmiom ama keske bidaha bulsam

1|0
    0|0
  • En az 1-2 yıl bu filmi aramıştım tesadüfen buldum :) link

Tavsiye ederim komedi filmdir bu arada :)

1|0
    0|0
  • var dayım diye bir film vardı klasik bir film ama bilen varsa yardım etsin

1|0
    0|0
  • sorduk mu?

1|0
    0|0
  • Adı nedir?

1|0
    0|0
  • hangi filmmiş o merak ettim

1|0
    0|0
  • ıns bende bırgun aradıgım fılmı bulurum

1|0
    0|0
  • Ben bilim kurgu filmlerini severim en çok. Robotlu bir film vardı iki sahnesi var hafızamda; kapalı bir mekana girişi bir de açık alanda adamın karnında koca bir delik açması silahı ile. Tüm robot filmlerini araştırdım onu bulamadım.

1|0
    0|0
    • Umarım bulursun :/

• Yılı nedir filmin?

• Onu da bilmiyorum bundan 15 yıl önce falan izlemiştim. Belki film de biraz eskidir o tarihten demek ki baya eski film. Gerçi yazdığımı görmeyeceksin daha ya neyse qwe

Kızlar Ne Diyor 16

• Hala bulamıyorum o izlediğim filmi sürekli aklıma geliyor umarım bir gün bir yerde karşılaşacağız. :) Senin aradığın film hangisiydi ?

1|0
    0|0
  • Cadının aşkı diye bir film vardı yaaa onu istiyorum. Arthur diye bir bebeği vardı. Molog diye erkek bir cadı düşmanı vardı. Ah bulabilen varsa minnettar kalırım :(

1|0
    0|0
  • Çoook küçükken izlediğim bir film vardı ismini hatırlamaya çalışırdım hep bulamazdım, geçen gün tesadüfen rastladım. Cast Away filmin adı. :)

1|0
    0|0
  • evet ya bir film vardı: hamile bir kadını elektrik çarpıyordu ve doğum yapınca çocuğu bembeyaz oluyordu neydi ki o filmin adı?

1|0
    0|0
  • Çok küçükken izlediğim cinli ama komedi bir film vardı hala arıyorum ama bulamıyorum

1|0
    0|0
  • evet var hala arıyorum..

1|0
    0|0
  • Genelde buluyorum

1|0
    0|0
  • oh sonunda buldun mısırımı kapıp geliyorum yanına izlemeye :)

1|0
    0|0
  • merak ettim hangi film :)

1|0
    0|0
    • :)) Bende çok aramıştım bunu hep aklımdaydı en sonunda buldum bulunca da çok sevindim :))

• aynen.. aklını kemiriyo resmen insanın :D

• X birşeyi bulmayı kafama koyduysam, benden kaçmaz, arar bulurum. :)

1|0
    0|0
  • 4 sene falan olmuştur, halâ arıyorum :(

1|0
    0|0
  • FİLMİN ADI NE?

1|0
    0|0
  • 3 Senedir arıyorum kuzu yaa :D

1|0
    0|0
  • bitane film var hala daha bulamadım sadece küçük bir yerini görmüştüm adınıda hatırlamıyorum :D

1|0
    0|0
  • yok zaten iki defa izlemem bir filmi ya da okumam kitabı

0|0
    0|0
  • bende aradim ama bulamadim. şöyleki; iki tane minik kiz ve babalari bir gemiye biniyor ve kizlarin birinin yataği pamuk gibi kiz yatinca te içine giriyo yatağin. birde içinde güzel kiyafetler olan bir giysi dolaplari var. baba da geminin salon gibi bir yerinde ve orada masanin üstünde bir geyik mi dinazormu ne artik onun kafatasi var ve gözlerinden kirmizi işik çikiyo. geminin bir kapisini açinca bahçe gibi bir yere giriyosun. belki biliyosundur diye anlattim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...