Galatasaray devre arasına kadar daha puan kaybeder mi ve kadro nasıl olmalı?

Ünal Aysal Manciye sen devre arasına kadar bir şekilde idare et ben devre arasında istediğin oyuncuları alacağım demiş ben Fatih Terimin gönderilmesi ve alınan kötü sonuçların ardından eleştiri oklarını üzerine çeken Ünal Aysalın devre arasında transferde büyük bombalar patlatıp taraftarın gönlünü alacağını düşünüyorum sizce Gs devre arasına kadar daha puan kaybedermi?Ve devre arasına kadar nasıl bir kadro ile sahaya çıkmalı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 3-5-2 sistemi güzel bir sistem ama bu kanat oyuncuları ile bu sistem zor gibi Arenadaki maçları ne yapıp ne edip kazanıyoruz ama deplasmandaki maçlarda ileride top tutmakta zorluk çekiyoruz o bakımdan Bruma gibi Engin gibi yaratıcı oyuncuları devreye sokmalıyız benim kadrom bu link

Transfere gelince bende Mancini´nin Ünal Aysal´dan yüksek bir transfer bütçesi sözü alarak imza attığını düşünüyorum inşallah Başkanımız yeni dünya yıldızlarını takımımıza kazandırır

1|2
    0|1
    • Ben Engini unutmuşum verdiğin kadro güzel ama Burak ve Umut ne olacak?

• Brumada oynamalı artık yoksa körelip gidecek

• Aynen kötü oynasa bile Brumaya şans tanımamız lazım

Erkekler Ne Diyor 10

• böyle giderse kaybedecek gibi.. bunu dışında öyle patlatacak bir bombaları da yok.. zaten aslına bakarsan kar yüzünden maçın ertelenmesi, stat konusunun tekrar gündeme gelmesi çok daha büyük bir bomba ama daha patlamadı...

1|0
    0|0
  • önce soruna cevap vereyim, devre arasına 2 maç kaldı ts ve erciyes puan kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. link baros'la aynı 11'i düşündüm ben de. dediklerinin tamamına katılmakla beraber şunu ekleyeyim. devre arasında çok fazla "çilek" alacağımızı sanmıyorum. en fazla 1 tane olabilir. zaten alırsak şampiyonlar liginde oynatamayacağız büyük ihtimalle. ligde özellikle deplasmanda puan kaybetmemizin en büyük nedeni kulübede oyunu değiştirecek oyuncu olmaması.. 6+0+4 saçmalığı yüzünden yabancıları kulübede oturtamıyoruz.. bu nedenle ocak ayı transfer döneminde alabileceğimiz en iyi türk futbolcuları toplamalıyız. sezon sonu sözleşmesi bitecek olan oyuncuları ocak ayında çok ucuza kapatabiliriz. cenk tosun, tarık çamdal, veysel sarı, orhan gülle, atabey çiçek (atabey şu andan katkı sağlamaz ama geleceğe yöenelik iyi bir yatırım yapmış oluruz.) sözleşmesi bitmeyenlerden ise (bunların hepsi değil tabi ama bir çoğuna imza attırılmalı); ishak doğan, erkan zengin, serdar aziz, özgür çek, muhammet demir, sefa yılmaz,okay yokuşlu, salih dursun, emrah başsan, serdar gürler, atila turan.. ama herkesten önce yapılması gereken transfer ömer toprak. hem milli takımda semih'le iyi bir ikili oluşturdular hem de şu anda dünya üzerindeki en iyi türk stoper. yapılacak transferlerle beraber 2. yarı böyle bir 11 benim tercihim olur; link son olarak sportif direktör olarak ujfalusi gelirse takımdaki kaybolan ruh, kazanma azmi tekrar geri gelir. eğer gelirse benim için bu transfer sezonun çileği ujfa olur.

eyyorlamam bu kadar :)

0|1
    0|0
  • puanını bilemeyiz ama özellikle bu savunma semih hariç sil baştan değişmeli...çok iyi atağa katılan sol ve sağ bek alınmalı ve en az ujfalusi ayarında(oynadığı yıllardaki gibi) bir stoper alınmalı ve burak gönderilip daha bitirici vuruşlar yapabilen forvet alınmalı bide ortasahanın sağ tarafına çok iyi birisi lazım...

0|1
    0|0
  • Fernandes ayrılmak istediğini söylemiş alsın işte. Bence Galatasaray taraftarıda ister Fernandesi.

1|0
    0|0
    • Ama Bizde Sneijder varken pek alacaklarını sanmıyorum gelse süper olur ama

• Fernandes'in asıl yeri defansif orta saha sen bakma bizde forvet arkası oynadığına orta saha zenginleşir Galatasaray'ın Meloyla beraber defansif oynayıp Selçuk daha hucüma yönelik oynayabilir veya hem avrupa hem ligde oynarken değişmelide oynayabilirler ama ben Fenerbahçeninde isteyeceğine eminim.

• galatasaraymın süpriz müthiş transferler yerine genç yetenekli oyuncular bulup çıkarmasını tercih ederim 1-2 sene yi kurtarmak değil önümüzde ki 6-7 yıla damga vurmak ve kulubün zarar değil kar etmesini sağlamak için bu şart yoksa şampiyonlar liginde ki ligde ki vs. kazanılan paraların biğr anlamı kalmıyor..

0|0
    0|0
  • link

sabri ile gökhanın bölgelerine sağlam iki adam alınmalı.

0|0
    0|0
  • Devre arasına kadar 2 takımda puan kaybeder 2.devre ersun yanalın takımlarında düşüş yaşanıyor şampiyon kasımpaşa bile olabilir

0|0
    0|0
  • Kaybetmez herhalde

0|0
    0|0
  • fatih hoca gitti takımı bıraktım beşiktaşa geçtim

0|1
    1|2
    • Galatasarayı şahıslar içinmi tutuyorsun?

• 6 yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence buyuk bomba transfer falan yapmiyacak Unal Aysal. Ayni takim ile hemen hemen devam edecegiz. Gonul ister yapsin ama basaramiyacak bence. Halen kirginiz Unal Aysala... Guzel ilerleyen takimi ne hallere getirdi malesef.

2|0
    1|1
    • Geçen sene Sneijder ve Drogba gelmişti bence yine öyle tansferler gelecek

• Zaten 2 maçımız kaldı yarın Trabzonspor'u evimizde ağırlıyoruz onlar zaten deplasmanlarda gol atamıyorlar çok rahat 3 puan alacağımızı düşünüyorum ayrıeten bir zamanlar milli takımda Bilic'in yardımcılığını yapmış olan Prosinecki'nin takımı K.Erciyes ile de maç yapıyoruz sonuç olarak 6 puan cepte ve evet katılıyorum bence çok iyi transferler yapacağız

0|0
    0|0
  • mancini takımı doğru çalıştırırsa puan kaybetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...