Çok ilgilenen erkek arkadaşınız olsa bunalırmıydınız?

kızlar sevgiliniz sizin dediklerinizi çok önemsiyo olsa.bir dediğinizi iki etmese.her dediğinizi yapsa.istemediğiniz konulardada saygı duysa.hep benim lafımı dinliyo diye bunalır mısınız.? herkes böyle bir sevgili ister ama ben fazla ilgiden bunaldım.ben onun beni yönetmesini isterim. ama beni yönetmeye kalkttığında da olay çıkartıyorum. kendim mi kaşınıyorum.bu konuda ne düşünürdünüz.benim yerimde olsanız?

Güncellemeler:
evett düşünceniz nedir ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler maço olmalıdır ama maçoluk kroluk olarak algılanmamalı. Erkek; kadınını koruyacak kollayacak, kadını erkeğinin koluna girdi mi kendini güvende hissedecek, kıskanacak ama kıskandırmayacak, ilgisiz bırakmayacak ama sözünü de dinletecek. Fakat bazı erkekler bunu kroluk olarak algılayıp hayvani davranışlar sergiler bazıları ise kılıbıklık olarak algılayıp totoş gibi olur ve işte orda erkek karakteri devreye girmeli ve bunların hepsini dengede tutabilmeli. Kadınını ilgisiz bırakmayacak, gerektiğinde romantik olacak, ihtiyaçlarını maddi manevi karşılayacak ama yeri geldiğinde yumruğunu masaya vurabilecek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eski sevgilimle çok ilgilendim ve sıkıldığını söyledi ben de terkettim umarım açıklayıcı olmuştur çünkü ben boğarak severim çok severim :D

0|0
    0|0
  • Allah'ım sen bizi bu kılıbık erkeklerden kurtar amin.

0|0
    0|0
  • ellinde oyuncak yapmıssın cocugu şimdide söyleniyorsun :)

0|0
    0|0
  • Erkek Dediğin Gerektiğinde Susacak Gerektiğindede Elini Masaya Vurup Susturacak Kılıbık Olmayacaksın

0|0
    0|0
  • kendin kaşınıyosun ben senin dediğin gibi biriyim ve sevgilimin sözünden çıkmam.

0|0
    0|0
    • bundan memnun mu

• evet. Bu gün babasıyla dans etmiş kıskandığımı söyledim gönlümü aldı :) hiç de terslemedi

Kızlar Ne Diyor 2

• şahsen biri benim sürekli her istediğimi yapsa hiç kendi düşüncelerini söylemese bana karışıp kıskanmazsa sıkılırım tama iyi hoş da her dediğini de yapmayacak kendi duyguların beyan edecek ben böyle yapmanı istiyorum sen benimsin diyip elini masaya vuracak insanlar daha çok ilgimi çekerki 4 yıldır o kişiyle beraberim çok şükür insan hiç sıkılmıyor aksine baglanıyor sürekli mesaj atsa arasa sürekli seni seviyorum deseeee öööööööööööö sıkılırım ben herşey yerine göre gece yatarken desin yeter :D

0|0
    0|0
    • acayip kıskanç ama giderim diye sinirini bana yansıtmıyo

• anladım ama sen bu durumdan rahatsız isen ona söyle kırmadan senin düşüncelerin benim için önemli bana ne düşüüyorsan söyle kızıyorsan kız kızmıyorsan kızma ben sana kızsamda seni sevdiğimden kızarım ama seni bırakmam bana kendın ol ben giderim diye korkupda iyi davranma kendin ol de :D

• ilgilenmekle koyun olmak arasındaki o ince çizgi önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...