Ahmet çakar hangi takımlı ?(Anketli:)

Sizce Ahmet Çakar hangi takımı tutuyordur?D Ben beşiktaşlı diye tahmin ediyorum:

• Fenerbahçe
    42% (5)22% (8)27% (13)Oy Ver
  • Galatasaray
    25% (3)67% (24)56% (27)Oy Ver
  • Beşiktaş
    33% (4)11% (4)17% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link

:D
Gs diyen arkadaşlar güncellemedeki linki izleyelim:DD

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaraylı biliyorum.

0|1
    1|0
    • doğrudur kardeş:D

• fenerbahçe değil çünkü fenerbahçe şike yaptı fenerbahçeli olsa şike yaptı demez galatasaraylıda değil galatasaraylılara hayvan dedi ama beşiktaşa kötü bişey dediğini duymadım her hafta izliyorum ayrıca beşiktaşa karşı sempatim var dedi beşiktaşlıdır yani :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Her Beşiktaşı iki cümleyle savunan Beşiktaşlı olsaydı tüpçüde başkandı Beşiktaşlıydı başımıza gelmedik hal bırakmadı. Vakti zamanında o da Beşiktaş aleyhine kararlar vermiş çektiği vicdan azabıdır şimdi konuşturan.

0|1
    0|0
  • beşiktaşlı çünkü beşiktaşta doğdum diyordu

0|2
    0|0
    • Doğulan yere göre bakılırsa bende Kadıköy'de doğdum Fenerbahçeli olmam lazımdı o zaman :)

• Kendisinin doktor oldugunu biliyrum. Ahmet Cakar hangi takim li bilmiyorumda. Programdaki Rasimi cok seviyorum asjhdjh... Cok komik yorumlar yapiyor.

0|1
    1|0
    • adfadsfdsaf

• ikisinin muhabbeti iyi güldürüyo:D

• Galatasarayli olmama ragmen Rasim Ozani pek ciddiye alamiyorum. Bir dedigi diger dedigini tutmuyor zaten her program bir onceki programdaki dediklerinden dolayi ozur dilemek ile geciyor.

• Beşiktaşlı. %100 eminim. Gökmen Özdenak mı Erman Toroğlu mu, birisi canlı yayında ''hocam sen Beşiktaşlısın'' diye ağzından kaçırmıştı. Ahmet Çakar'da hemen hışımla reddetmişti ama o cümle ağızdan kaçtı bir kere.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeli olduğunu bilmeyen yok

0|1
    1|1
  • ben fenevli diyorum çünkü sürekli fenevi koruyor

0|1
    0|0
  • Bu insanların adlarını nasıl ağzınıza alıyorsunuz merak ediyorum ben dünyanın en şerefsiz hayvanı Ahmet Çakar'dır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray .

0|1
    1|0
  • adamın konu hakkında ne kadar bilgisiz cahil olduğu ap açık ortada arkadaşlar.şimdi aslana demişki erkek aslan yatar yatar dişilere av yaptırır sonra o avı kendi yer.bunu açıklamak gerekirse,Allah ın o hayvanı yaratılışı olarak verdiği özellik sadece çiftleşmek ve sahip olduğu aileyi diğer dış kuvvetlerden gücü sayesinde korumaktır. erkek aslan neden avlanmaz? çünkü çüssesi iridir koşamaz kafası büyük ve ağırdır koşamaz .yelesi kamufile konusunda kendisini direk ele verir.av konusunda becereksizdir avlanamaz.adamın bilinçsiz konuştuğu belli erkek aslan gücü simgeler asaleti simgeler mal herif

0|0
    0|0
  • Galatasaray

1|1
    0|0
  • tam bir febeli

0|1
    0|1
  • oyumu kullandım

0|1
    0|0
  • ben galatasaray diye biliyodum anlayamadım gittii sonradan ya :D

0|1
    0|0
  • bu adam bir gün gs yi diğer gün fb yi geriye kalan günlerde beşiktaş ve trabzonu savunuyor bende anlamadım

0|0
    0|0
  • O kendi takımını tutuyor bence

0|1
    0|0
  • Garatassrayli oldugunu yorumlarindan anlamadiysaniz zeka seviyenizi ölcmeniz lazim

0|0
    0|1
Yükleniyor...