Galatasaray- chelsea eşleşmesi

chelseaden değil ama mourinhodan korkuyorum siz ne düşünüyosunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi dün çok dua ettim Chealse veya Manchester gelsin diye 2 side şuan çok kötü durumda. Elensek bile heyecanlı bir tur bekliyo bizi çekişmeli güzel olucak ;)

1|0
    0|0
    • aynen sonuçta sınıf atlıyrz yavaş yavaş bu kadr mı canı gönlden dua etmştn :))

• allah kalplerdekni bilir sen sadece isteyn desende şaşmaz merk etme ballı kardeşm

Erkekler Ne Diyor 5

• gs en güzel kurayı çekti bence. e bu turda böyle rakipler olacak tabiki. bir kaç trnasfer yaprsak tur mucize olmaz

1|0
    0|0
  • Ezer geçeriz chelsea yi.

0|0
    0|0
  • yeycez. onları.

1|0
    0|0
  • ulan chelseayi öyle bir küçülttünüzkü görende pendik fethiyespor felan sanacak :D lafım sana değl chelsea chelseadir çok dikkatli olmamız lazım tıpkı juveye nasıl saygı duyup yüzde yüzümüzle oynadıysak aynısını yapmalıyız. bu yandaş medya bizimkileri rehavete sokmaya çalışıyor gelmeyin böyle oyunlara.

0|0
    0|0
  • GS taraftarı chalsea yı çok hafıfe alıyor. Herkes Bılsınkı chalsea Gs Eleyecek.

0|0
    0|0
    • yenmekte yenilmekte var ama biz chelseayı yenmştk mazid yanlşmı hatrlıyorum

• pardon yanlş hatrlıyorum ama o sene biz uefa kupasını almştık ayrca o zaman kalede tafi yoktu

• Evet olabılır ama artık hersey Çok farklı. Nerde 10 yıl oncekı gs O takımı bulamazsın artık.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet Mou gerçekten çok iyi teknik adam dünyanın en iyilerinden fakat bizde dünyanın en iyi takımlarından biriyiz 11 kişi bir Mou'ya yetecek de artacak bence biz çeyrek finali istiyoruz hak ediyoruz!

1|0
    0|0
Yükleniyor...