Biraz uzun oldu ama yardımcı olursanız çok sevinirim :((

Benim 2 yıllık bir ilişkim var. O beni seviyor biliyorum ben de onu seviyorum. şimdiye kadar çok ayrılıp barıştık. ama hep ondan ayrılan bendim. bir anlık bir sinirle ayrılırdım iki gün sonra pişman olup barışalım derdim o da kabul ederdi. 4-5 gün önce mesajlaşırken ona bir şaka yaptım şaka yaptığımı adı gibi bilmesine rağmen çocuk gibi alındı. bende haliyle kızdım. özür dilese konu kapanacak ama ısrarla özür dilemedi daha da uzattı konuyu. bende sinirlenip amacın küçük şeylerden bahane bulup ayrılmaksa ayrılırız sorun değil, sen benim gibi seveni bulamazsın dedim ve bu yaptıklarından sonra eskisi kadar sevmiyorum seni falan dedim ama onu sinirle söyledim o da biliyor gercek olmadığını. ertesi gün mesaj attı ben soğuk davrandım özür dilemesini bekledim hala dilemedi ve bitsin dedi. benden ilk defa ayrıldı. neden dedim bana olan sevgin azalmış dedi. ayrıldık. ben facede bir kızla konuşmalarını gördüm ve ona mesaj attım hayatında başka biri var deme diye o da yemin etti olmadığına ben seni seviyorum dedi. o günden sonra birdaha da konuşmadık. o benden uzakta bir şehirde üniversite okuyor biraz da bundan şüphelendim. sizce hayatında başka bri mi var yoksa bir anlık sinirle mi benden ayrıldı? ben kaç gündür ölüyorum üzüntüden mesaj bekliyorum ne yapmam lazım nolurrr akıl verin bana?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir ilişkide esas olan sevgiden önce saygıdır. İlişkiyi oyun gibi görüp ayrılıp barışmalar ilişkiyi zedeler her ne kadar sonradan barışsanız da zamanla çatlaklar oluşur ve en sonunda bu çatlaklar kırılma noktasına gelir. Küçük şeylerden dolayı ayrılıp barışıp ilişkiyi yormaktansa asıl bu işin doğrusu ayrılmadan (ki eğer gerçekten sevgi varsa) oturup karşılıklı olarak konuşup sorunları çözmektir. Sen sevgilini sebepsiz ayrılmalarınla yani konuşularak çözülecek problemler olmasına rağmen ayrılmanla psikolojik olarak yormuşsun. Bu dakikadan sonra yapacağın tek şey eğer gerçekten seviyorsan onu arayıp şimdiye kadar yapmış olduğun gereksiz ayrılmalar sebebiyle özür dilemek ve hatanı anladığını söylemek ve kalbini tekrar kazanmaya çalışmak olacaktır. Ama bunu gurur yapıp ben özür dilemem dersen de artık bu ilişkiden umudunu keseceksin.

0|0
    0|0
    • ama hiçbir sebep yokken benden ayrılan o?

• tamam ama ona mesaj attığımda her şey daha kötü oluyor havalara giriyor umursamaz konuşuyor ben daha çok üzülüyorum

• Aşk fedakarlık ister. Seviyorsan fedakarlık edeceksin. Uğraşacaksın, çabalayacaksın sonuna kadar gideceksin ve en sonunda başarılı olursan bir ilişkiyi bataklıktan çekip kurtarmış olduğun için o ilişki daha da güçlenecek ama başarılı olamazsan da en azından ben elimden geleni yaptım uğraştım fakat ilişkimiz demek ki bitmiş sevgi bitmiş diyeceksin ve vicdan azabı çekmeyeceksin.

Erkekler Ne Diyor 7

• hem suçlusun hem güçlü...kaprislerinle adamı bıktırmışsın birde özür bekliyorsun.bitmişse bitmiştir her ikinizde böyle giderse daha çok yıpranırsınız.

0|0
    0|0
  • çok ayrılıp barıştıysanız bu ilişki yalama olur. şampuan bitmiş, içine su karıştırıp bir kere daha saçını yıkayabilirsin ama günü kurtarır sadece. şampuan yine bitmiştir. boş yere zaman kaybetmeyin.

0|0
    0|0
  • Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir

sondur.

Çünkü, 'bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta

belli olur

0|0
    0|0
  • Ulan ne sabırlı insanlar varmış bu dünyada... sana o kadar sabretmiş helal olsun elemana...

0|0
    0|0
  • essek kadar kiz olmussun

al sana kulturlu kezban biri daha

cocuk diyorsunda sen ondan saha cocuksun keko :)

simdi avucunu yalarsin

oda baska fistiklari goturur

hehe

0|0
    0|0
  • şaka yapan sen özür bekleyen yine sen bir gariplik var. sizin özür dilemeniz lazım kaldıki artık çocuk değilsiniz.

0|0
    0|0
  • okudum ama sana pek hak veremedim, biraz cık hak etmişsin bu durumu, sen özür dile biraz daha ciddi davran sonuçta o da insan her kaprisi alttan alacak diye bir durum yok

0|0
    0|0
    • şimdiye kadar hep ben barışmak için adım attım hep ben mesaj attım o hiçbir şey yapmadı ve o benden ayrıldı hemde sebepsiz yere :((

• ne yazdığın pek anlaşılmıyor soran, soruda hep ayrılan bendim yazmışsın, yorum da barışmak için çabalayan benim diye yazmışsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...