Bize dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı sizce futbolumuzun gelişmesinde olumlu rol oynar mı?

Bu tavrımızın bize bir yararı olmayacağını biliyoruz. Kendi takımımıza yapılmadığı zamanlar susuyoruz bu hakemler ve bu kadar adaletsiz yönetimle sonumuz nereye varacak. Burda provokatif sorular sorup asap bozan insanlar yazmasın. Tuttuğunuz takıma antipati duymamızdan başka hiç bir işe yaramıyorsunuz.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede hakemlik bir meslek değil ek iş gibi birşey. Çünkü bütün hakemlerin ayrı birer mesleği var. Örneğin bünyamin gezer in asıl mesleği polislikti hakemlik yan mesleğiydi. Yani işin aslı futbol sıfırdan inşa edilmeli almanya gibi profosyonel insanların yeniden yapılandırması lazım

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• renkliler bukalemunluktan vazgeçmedikçe bu iş kötüye gitmeye devam eder

1|0
    1|0
  • Futbolculuğu ve yöneticiliği meslek olarak yapmak isteyenler yapmalı .

O olmadan olmaz

1|0
    0|0
  • hakamler bu yanlışın en küçük parçaları bu tff yönetimi ile futbolun yönetilmesi çok zor.Fenerbahçeli bir başkan ve şu an fenerbahçenin şampiyon olması için ellerinden geleni yapacaklar bu bir gerçek.Takımlarımızında büyük yanlışları var.En son ne zaman bir genç futbolcu çıkarabildik.6-7 yıldır türk futbolunda bir tane sol bek çıkaramamış bir türk futbolundan bahsediyoruz kimse kimseyi kandırmasın bu iş böle gitmez futbolun zevki kalmadı artık.

Yine GALATASARAY ;)

0|0
    1|0
  • Sezon başında Hükümetin TFF´ye verdiği talimatta Fener Şampiyon olacak Kasımpaşa ise 2. olup Şampiyonlar ligine gidecek şeklinde.

Ama biz bu oyunu bozacağız

0|0
    0|0
  • susarsan sana dokunmayan o yilan birgün döner gelir sana sokar

1|0
    0|0
  • TFF'ye suikast düzenlenmesi lazım artık biri bu görevi üstlensin beyler ben yapamam çünkü 9 çocuk, ev kira bende.

1|0
    0|0
  • diğer takımların destek olması lazım ve Türk futbolunda olacağını düşünüyorum, özellikle dört büyüklerin içinden birinin küme düşmesini veya düşürülmesini yapmaya çalışırlarsa diğerlerinin engelleyeceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • İnsanı futboldan soğutuyorlar

1|0
    0|0
  • Hiç anlayamadığım bir konu ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o mantık hiçbier yerde ve zamanda olumlu olamaz

1|0
    0|0
  • yine beşiktaş yine hakem hataları ama almedia ve motta hak etti kırmızı kartı kurallar gereği taraftarı tekmelersen kırmızı kart yeme kuralı varmış o taraftrada fernandese saldırmamalıydı kaba kuvvetle bir yere varılmaz rıdvan dilmen fernandes oynamıyor belki hak etti diye imalarda bulundu yazık ben acıdım fernandese

1|0
    0|1
    • o taraftar sahaya koştur koştur gelip bizim futbolcumuza vururken güvenlik çekrdek mi çitliyordu acaba diye merak içindeyim

• beşiktaş hakemlerden çok çekiyor hakikaten ben galatasaraylıyım ama gerçek böyle ciddi ciddi beşiktaşı hedef almışlar...ama şu mottaya birinin haddini bildirmesi lazım oda felipe melo olacak gibi geliyor bana...

• Hakemleri fenerliler destekliyor genelde bunu sebebide acikca ortada bence. Galatasaray ve Besiktas ozellikle cok cekti hakemlerden bu sezon. Ama bizi durduramiyacaklar fenerbahceyi sampiyon yapamiyacak bu hakemler bence. Devran donecek insallah.

1|0
    5|1
  • Valla objektif bakıyorum. Kasımpaşa maçında hakem hata yaptı kabul ama maçın tekrar edilmesini gerektirecek bir durum yok. Kasımpaşa gayet güzel oynadı emeklerine yazıktır.

1|0
    0|1
    • bir hakemin donkun elindeki topu görüp ki atması için gerekli süreyede sahipti fesatça bir şey yapıp o topu atana kadar beklemesi kayıp düşen oyuncuya dokunulmadığı halde yakınnda bulunan en yakın oyuncuya belki dokunmuştur mantığıyla kart göstermesi sizce normalse söylenecek bir şey yok :)

• üstte paylaştığım linke bakın

• Okuyun

spor.haberturk.com/futbol/haber/903773-kural-hatasi-da-mac-tekrari-da-yok

linki böyle verebiliyorum leveldan dolayı

0|0
    0|1
    • hakem hocaları bile itiraz ederken daha önce hakemlik yapan insanlar çatır çatır açıklama yaparken htspor yazarını ciddiye alacak değiliz sanırım :) bu maçta bir hakem hatası yoktu tonlarcydı hem kasımpaşa hem biz açısından.

• O'sun demedim benzettim dedim :)

• benzetecek başka şey bulamadın mı. bende seni bursalıya benzettim :D

Yükleniyor...