18-20 arası spor,saat 21'de yemek ? ? ?

Saat 18 ile 20 arası spor sonra duş 1 saat bir şey yemiyorum saat oldu 21 .. yarı tas çorba,sebze yedim ama kafama takıldı :) bu gün düzensizlik oldu normalde geç kalmazdım yemeye.. sorun olur mu ? spordan sonra akşam yemeğii ?

Güncellemeler:
yemeye yazmışım düzeltiyorum yemeğe :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne sporu yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 40 dakika koşu bandı - 1 dakika koş 1 dakika tempolu yürüyüş sonra kendime göre egzersiz ayarladım düzenli onları yapıyorum toplam 1-5 saat oluyor .. şu ana kadar faydasını gördüm

• Diyet mi yapıyorsun peki?

• belli bir diyetim yok ama Tuz-şeker,un,ekmek yemiyorum düzenli uyku,3 ana öğün 2 ara olarak her gün annemiz ne yapıyorsa yemeye çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 günden bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Ne olacak ya takma ye :D

0|0
    0|0
    • takmazdım eskiden sonra çok kilo aldım :( şu an zayıflıyorum yine takıntılıyım

• şu an 83 eskiden 105 kiloydum zor topladım kendimi

• baya toplamışın :)

• akşam akşam yedin yattın nasıll yakılcak o yediklerinn

0|0
    0|0
    • bazen yediklerimizin bedelini bedenlerimiz çekiyor .( tuz-şeker-un-ekmek yemiyorum hiç :) zaten 4 kaşık çorba içtim :)

• açığımı yakaladın soruyu okumamıştım

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok geç saatte 8den sonra yeme bence

0|0
    0|0
    • arada bir düzensizlik oluyor saatlerde yoksa erken yaparım sporu

• spor saati önemli değildir ama yemek saati önemlidir spordan hemen sonra yenmelidir

0|0
    0|0
    • normalde 16-18 arası yapıyorum sporu bu gün geç yaptım..

• 8 den sonra bişey yeme kesinlikle ama sporu 2 saat ne calıstın ya ?

0|0
    0|0
    • bazı fitness videolarıyla destekliyorum -Jillian Michaels 30 Day Shred -8 dakikada karın kası ara ara yapıyorum bu gün geç kaldım

• İzmir

• hmmm enle ayın sehırde degılsın yoksa hallederdım o sorunu :Ç) px90 day dene tabe yapabılırsen en etkılısı odur

Yükleniyor...