Hayatınızda aldığınız kararlar ne kadar doğruu ne kadar yanlışş ? :)

Herkesin hayatında bir ideali vardır ya da gitmek istediği yol. Kaçımız gerçekleştirdi ya da pes etti ? Ya da ideale doğru hala devam edenler var mı? Bugün kpss için dershanemin ilk günüydü de bundan esinlerek sizin de fikirlerinizi almak istedimm :) Kendimii yolumda çok ideal ve kararlı gördümm peki ya sizin nasıl ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• geneli yanlış ..o yüzden o kararları alıyorum ya..güzel görünüyorlar ama yanlışlar..

0|0
    0|0
    • o zaman kendinle yüzleşceksin neden yanlıs kararlar die o zaman belki anlayabılırsın.

• hata yapmamamk mükemmel olmak kusurun ta kendisi insan hatalırı sayesinde var olabilir kusursuz birinin yaşaması ona ne katabilirki..aklıma ne gilirse yapmaktan başıma ne gelirse çkemekten yanayım..hata yapmaktan kaçınmaya çalışmak hata yapmamaya herşeyini adamam büyük bir hatanın içine düşmeye iter insanı sadece birzamanlar öyleydim öyle olmaktan vazgeçtiğimde ilk hatayı engellemem oldu..

• ilk hatayı engellediğinde umarım bu ilk ve son hatan olur diyim o zaman..

• Yaş gelip geçiyor ya olacak ya olmayacak ama olan zamana olacak o kesin.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın peşinden okulumu bırakıp gittim onunla aynı universitedeyiz şu an ama benimle görüşmek istemediğini bildiğim için fakültesinin önünden bile geçmedim ama kafam rahat yani Ankara universitesi sağlam hele bizim bölüm daha sağlam hacı

0|0
    0|0
  • hayatımın her alanını ticaret üzerine endeksledim üniversiteyi bile ticarete dair okudum.. memuriyetten felan hiçbir zaman hazetmedim hiç yönelmedim de hayatımdan memnunum herşey rahat

0|0
    0|0
    • memnunsan ne mutlu sana.. herkes sevdiğini seyi yapmalı zaten için rahatsa tamamdır arkadaş.

• Şimdi iyi niyetlerimi bir bir yargılıyorum...

Kpss mi Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
  • hep doğru olsa evliya olurduk (:

0|0
    0|0
  • genelde karar verdiğim seyler yanlış oluyor hatamı anladığında hersey için cok gec oluyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• inş doğru kararlar almışımdır zamanla göreceğiz

0|0
    0|0
  • Benim istediğin hic bisey olmadi hayatta :'(

0|0
    0|0
    • aaaa çok ayıppp (: öyle düşünme tatlım elbet vardır da sen göremiosundur farketmiosundur...

• ben anlıyorum... hemde cok iyi... ama sorununuzu tam bilmiyorum bilsem yardmcı da olmaya calısırdım bebegm..

Yükleniyor...