Erdek'i seviyor musunuz? Erdek'te tatil yaptınız mı?

Bu sorun yaz mevsimini özleyenlere gelsin :) Turizmin ve tatilin Marmara'daki kalesi Erdek'te tatil yaptınız mı arkadaşlar? Koylarını, plajlarını genel itibariyle yapısını nasıl buldunuz? Ben en çok Çuğra plajında denize girmeyi, Büyükova'yı, Paflima koyunu ve Turanköy'ün eşsiz doğa manzarasını özedim...Erdek'te tatil yapanlar nasıl buldunuz Erdek'i ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye turuna çıkacağım olrur gelirim :)

1|0
    0|0
  • Evet, daha oncege Erdek'e gelip kisa surali tatil yapmistim. Hatta Akcay, Edremit falan baya turlamistik. Ama uc erkek takilamadik orada, yasli kesim cok fazlaydi cunku. Dayanamadik, asagilara dogru kaydik, solugu izmirde aldik.

Guzel memleket ama sarmadi beni.

0|0
    0|0
  • balıkesir derim ve güzellik konusunda izmirin kızlarıyla yarışan balıkesir kızları derim daha ne diyeyim :D ama örende ayrı güzel

0|0
    0|0
  • gittim güzel bir yer

0|0
    0|0
  • Ben erdekte yaşadım çuğrada harika bir yer sadece çingene çok hırsız çok kışın iğrenç yazın harika hep orada poyraz olursa süper denizin tüm pisliği tavşanlığa gider

0|0
    0|0
  • evet erdek e gelmişliğim var göksu yanılmıyorsam bandırma erdek arasında orada falanda kaldım normal yani belki ben Nisan mayıs civaralrında gittiğim için pek canlı değildi ama kumru yedim baya güzeldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...