Ne yapıcağımı şaşırdım..

Arkadaşlar 3 yıl boyunca sırdaşınız kankiniz gibi davrandığınız ama yaşça küçük biri var diyelim..5-6 yaş ufak size aşık olduğunu sonra o anlık olduğunu sonrada sevdiğini söyledi..sonra yaş önemli değil derken aramızda yaş farkı var dedi..başka kız var dedi sizi tamda sınav günü bıraktı..ve içimden gelerek söylemiştim dedi..ama gelip geçiciydi dedi..okulu geçip geçmediğinizi bile sormadı..bi daha mesaj çekme dedi..faceden engelledi.ayrılırken gözrüşmicez demesede helallik istedi..sizi karasevdalara bıraktı yaktı yıktı gitti..özlicem bile demedi söylersen yara alırsın dedi...benden şu hatıra kalsın dedi..ama siz o son görüşmeniz gibi davransanızda onun hayatından çıkıcağınıza inanmadınız..sizin sınıfta kalmanıza neden oldu..siz böyle birisini tatlılıkla ayrıldınız hiç hesap sormadınız bir hatıra bile bırakmadınız..ama her sözü sizi incitecek kalbinizi kırdı..kırmıyım diye diye...çok yara aldınız mesaj atar mısınız kendinizi küçültmek mi olur.zaten kara sevdada sınız ne söylese etkileniyorsunuz..yada Allaha mı havale eder unutmaya içinizde kalan sözlerle mi devam edersiniz..

• Mesaj at kırıcı olmadan son sözlerin olsun..
    67% (2)0% (0)67% (2)Oy Ver
  • Mesaj kesinlikle atma..değerini düşürme.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Onu unut yoluna bak..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O seni sevmemiş sevseydi böyle yapmazdı..kendi yolunu çiz..
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Hakkınızda bu hayırlısıymış deşeleme..içindeki sözler seni üzsede unut..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar ne yapmalıyım mantıklı cevaplar verir misiniz açıklamalarıyla
Arkadaşlar niye yorum yazmıyosunuz cevap bekliyom :((

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• asla mesaj atmazdım uzatmanın gereği yok yoluna bak

0|0
    0|0
    • NEDEN..ATMAZDIN CANINI ÇOK YAKMIŞ VE İÇİNDE SÖYLEYEMEDİĞİN SÖZLER KALMIŞ..YOKSA KÖTÜ MÜ OLURUZ..BEN ONU NASIL UNUTCAM ÇOK ÖZLÜYOM :((

• Dogru diyon ama sevdim.son bir mektup yazip icimi dokmek istiyom egonda tavan yapsa gururumu bir kenara birakip yazmak istiyom.cok canimi yakti.ama o bu kadar canimi yaktigini bilmiyor.kendimi vaktinde ifade edemedigim icin icimde ofke ve sevgi patlamasi oldu.sacmalasam tum duygularimi ciplakligiyla anlatsam gulunc olur muyum.

• içinden ne geciyorsa onu yp o zaman

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayran gönüllü bir kişi,sende hiç umrunda olmadan geçmişi unut yolunu kendince çiz,

0|0
    0|0
    • bu kişi bana sevdiğini söyledi ve geçmişindeki karşılıksız aşkıda söyledi..bizim aramızda yaş farkı olmasa şuan düğün hazırlıkları yapardık.ama olmıcağını bile bilede benim canımı çok yakması kalbimin kırık ve yaralı bıraktı..bu yanına kalacak mıdır..bide helallik istedik tatlılıkla ayrıldık kalbimi istediğin kadar kır dedi niye kırayım ki dedim..bi insan nasıl bu kadar vefasız olur.vicdansız olur..:(( o an hiç hesap sormadım.sanki bir daha konuşucaz gibi..ama o canımı acıtacak şeyler söyledi..

• değmezmiş demek ki,

• Her şeyi zamana bırak bir zaman sonra şu yaptıklarına dediklerine sen bile vay be neler demişim ben diyeceksin hayatını kurtar kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalış her şeyi hisseden ve en güzel biçimde arşivleyen kader onun da hakkından gelecektir emin ol...Kimse bu dünyadan aldığını geri vermeden gitmiyor emin ol...

0|0
    0|0
    • o kız onun canını yakmış o da benim canımı yaktı..benim burda tek günahım var..onu tanımadan önce eşim olsun diye düşüncem duaya dönüşmüş aylar sonra karşıma o çıktı anladım ki hakkımızda her şeyin hayırlısını istemek..çok yakın oturuyoz ama uzak bir şehirde aynı ünv. belki öğretmen olup onun çocuklarını okutucam belki bir veli toplantısında karşılaşıcaz belkide hiç umulmadık yerde..

• Istemiyo ki :( mesaj atma demisti..arkadasim olarak kalsa mutlu olurdum.sonumuzu goremiyorum dedi.demek o etkileniyor arkadasta kalamiyor..

• İçinde biriken ne varsa hepsine yürekten bir eyvallah cek ve bitir artık bu senin kalbinde kabuk tutmus bir yara kabuk tutmus yarayla oynarsan kanar eski sevgiliden arkads olmaz olamaz..Ne etkilenmesi uzaklaştırmaya calısıyor seni kendi hayatından kendin aranıyorsun bence afferim devam et böyle ezdir kendini...Yapman gereken eyvallah diyip önüne bakman sen istesende istemesende bir gün unutucan onu zaten ama ya ağlaya sızlaya ya da dik durarak seçim senin...

• Kendi yolunu ciz !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "sen ne diyon lan değişik " diye mesaj at.

1|0
    0|0
  • Mesaj at kırıcı olmadan son sözlerin olsun..

0|0
    0|0
    • Niyetim kalbini kirmak degil dicem sevgimi ofkemi fedakarligimi vefasizligini onu tanidigim gunden beri tum duygularimi sefaf bir sekilde uzun bir mektup olarak yazip beni hatirlatacak kelimeler ve 2 sarki birakmak istiyom.cektigim acilari hepsini anlatmak istiyom ayrintilariyla sacma mi olur..ona olan tarif edemedigim duygularimdan bahsetmek istiyom.abartili mi olur okulum bitince aticam simdi kirici bir sey der kaldiramam..o da askerde zaten.

Yükleniyor...