Sevgilinizden ayrılmak isterseniz ne yapmalısınız?

sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız nasıl ayrılırsınız, neler yaparsınız? onun sizden ayrılmasını nasıl sağlarsınız? bahaneniz nasıl olur

Güncellemeler:
ben türkiyenin bir ucundayım erkek arkadşım diğer ucunda , ayda 1 kez ya görüşüyoruz ya görüşemiyoruz. o gelemiyor işinden dolayı her defasında ben gidiyorum yanına. evlenelim dedik ailem izin vermedi. anlayacağınız uzaktan uzağa bir ilişki yürütmeye çalışıyoruz. ben çok sıkıldım ayrılmak istiyorum. bir sonumuz olmayacak onu da biliyorum. ama ayrılmak istediğimi bir türlü söyleyemiyorum. ne yapmalıım? nasıl bir yol izlemeliyim? ayrılmak istiyorum ama nasıl ayrılacağım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• olmuyor artık sevmiyorum seni derim bitirirm herşeyi yalansız direk açık açık söylemek lazm...

0|0
    0|0
  • konuşmam

0|0
    0|0
  • Senden ayrılmak istiyorum su su sebepten dolayı hadi grş :D

0|0
    0|0
  • güzelim bahane işleri yakışmaz ne kıza ne erkeğe .. çek köşeye söyle mertce

0|0
    0|0
  • ben ölüyorum o yüzden ayılıyorum derdim üzülsün :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bahane bulma doğrudan söyle

0|0
    0|0
  • soğuduğumu soylerım ayrılırız sonra o cok yakısıklı olur pısman olurum ama hersey ıcın cok geçtir :(

0|0
    0|0
  • seninle yapamayacağım boğuluyorum bu ilişki de daha fazla sürdüremeyeceğim derim

0|0
    0|0
    • sırf görüşemiyorsunuz uzaksınız diye sevdiğin erkekten mi vazgeçiceksin?

mesafe ne ki sonun da kavuşma olduktan sonra sen oan güvendikten sonra o senden emin olduktan sonra

lütfen bir daha düşün eğer karşında ki sana gerçektenden değer veren aşkını hakedecek bir adam ise sonuna kadar mücadele et derim sana

• Senden ayrilmak istiyorum derim napcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...