Sizi kaybedeni kazanmak için uğraşır mısınız?

Boş yere canı yanmaz insanın. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair, yada bir fazlalık geçmişten gelen...Canınız yansa bile kazanmak için uğraşır mısınız?(Sıradan insanlardan bahsetmiyorum, soru sevdiğiniz insanlar için sorulmuştur)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• evet uğraşırım... ama bu uğraş kapısında yatma yada yalvarıp yakarma şeklinde olmaz... stratejik yaklaşırım olaya, ne kadar özlesemde, içim içimi yesede soğuk davranırım mesela, yüzüne bakmam, konuşmamki normal günlerdeki sevgimi, aşkımı anlasın ve özlesin, hatasını anlasın, kendi dönsün bana...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kaybedenle dost olup ne kaybettiğini görmesini sağlamak lazım..

0|0
    0|0
  • bir yere kadar..beni istemeyenle uğraşmak gitgide onurumu zedeler...beni istiyorsa benimle olur..

0|1
    0|0
  • dostum ıcın ugrasırım.

0|1
    0|0
  • canı yakan biri için kılımı kıbrdatmam ben kaybetamam o beni kaybetmiştir çünkü insann kendden değerli hiç bişeyi yok bence

0|0
    0|0
  • kımı hayatıma aldıysam ya geçmişten getırdıgı hayallerı vardı,yada gelecege gıdemeyecek cesaretı yoktu.canım cok yandı ama kımse ıçın ugrasmadım.kımse ıçın de artık bu saatten sonra çaba vermem giden gidebılır aynı can ıkı kere yanmıyor cunku

0|0
    0|0
  • beni kaybetmiş daha ne olsun, niye onun kazanması için çaba göstereyim ;)

0|0
    0|0
  • hayırr :) Giden gittiği qün bitmiştir ulleen! :D

0|0
    0|0
  • hiç uğraşmam önüme bakarım

0|0
    0|0
  • hayır asla ben gideni degil giden beni kaybetmiştir .. hiç eyvallahım olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• seviyosam kazanmak için uğraşırım ama baktım ki karşı tarafın zerre kadar hamlesi yok. O zaman tamamen bağımı keserim. Boş yere kafamı yormam tekrar tekrar. Kaybetmek kolay dilin kemiği yok bir laf ile her şeyi yıkabilirsin ama insan kazanmak kötü bir şey değil. Sevdiğim insanları kaybetme kısmına gelmişsem gurur yapıp adım beklemem ben elimden geleni yaparım. Ama dediğim gibi baktım ki olmuyor beni sileni ben de silerim.

0|0
    0|0
  • Gitmek isteyeni bırakmalı , bırak gitsin

Geri dönerse zaten hep senindi

Dönmezse hiç senin olmamıştı

Haaa sen elinden geleni yaptıysan diyorum tabi , gerçi psikolojik olarak bazen başkaları yapar , sen kazanırsın.

0|0
    0|0
  • hayatın getirdiği tecrübelerden olsa gerek artık tek seferde siliyorum. birdaha da dönüp arkama bakmıyorum

0|0
    0|0
  • burdaki sözde ulaşılmazlar yapmacık olanlar, ugrasmam derde işin aslı :

karşındaki senin icin değerliyse uğraşırsın

0|0
    0|0
  • hayır giden gitmiştir uğraşmam

0|0
    0|0
  • Ugrasmam

0|0
    0|0
  • ben uğraştım. hem de defalarca reddedilsemde uğraştım. ama içim rahat şunu da yapsa idim dediğim bişey yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...