Çok acil, mantıklı düşünemiyorum.. yardım eder misiniz?

düzgün cevap+1 merhaba arkadaşlar ben geçen sene en yakın erkek arkadaşımla sevgili olduk ben bunun herşeyini bilirdim benden önceki kızı çok sevdi bunuda anlayışla karşıladım ona zamn tanıdım oda beni sevdi ya da ben öyle düşündüm...en son sorduğumda hala o kızı mı seviyosun diye oda bu seni alakadar etmez dedi...bende buna mesaj attım seni sevdiğimi sanmışım ama yanılmışım bir daha beni rahatsız etme dedim oda aradı ben tükürdüğümü yalamam unutma dedi...ertesi gün yanıma geldi kızın neden haberi oldu ben hala onu seviyodum sen benim UÇKUR SEVDAMDIN! dedi..bunun üstüne ben konuşmayı kestim aradan bir yıl geçti bana garfield in masum bakışı gibi bakıyosun derdi etkileyici ve masum...önceki gün facede arka kapak resmine garfield in masum bakışını koymuş twitterden özledim gibi şeyler yazmış ben hala eski sevgilisine diye düşünüyorum sizce nebu beni hala unutmamaış mı ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Boş kalmış canım.Yasayan bilir.Ona sakin geri donme mutsuz olmani istemiyorsan.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• adam açık açık demiş ya işte uçkur sevdamsın hala ne diye peşine koşuyorsun o sadece aletini sokacak bir yer arıyor kızma darılma ama ondan sana hayır gelmez bırak onu

1|0
    0|0
    • ya bak öyle biri değil benim en yakın arkadaşımdı...buna yeltenmedi...

• bende bilmiyorum yıllarca tanıyamamışım ya da canını çok yakmışım...

• valla ablam oturun sakin bir kafayla konuşun.siz karar vereceksiniz ihtimaller dediğin gibi olabilir sana çok kırılmıştır seni üzmek için söylemiş olabilir.veya tanıyamamışsın biraz zamana bırak bakalım zaman neyi gösterecek

• kim bilir kaçıncı garfield o :D

0|0
    1|0
  • Uçkur sevdamsın yazmış adam senin için sen kalkmış beni unutmamıştır mı diyosun evet unutmamıştır , belkide vücuduna ihtiyacı vardır sakın ondan sevgi bekleme .

0|0
    0|0
    • iyide sevişmedik ki :S ve benim en yakın erkek arkadaşımdı..

• Bir kıza uçkur sevdamsın demek , yatalım sonra git demek burda ne aşk nede sevgi söz konusu .. Birşeyler bile yaşamış olsanız hiçbirşekilde sana öyle söz diyemez . O söz senin nasıl zoruna gitmemiş ben hala ordayım .

• Yok fazlasıyla gitti ondan sonra yuzune bile bakmadim ki en yakin arkadastik yillardir...neyse bazi seyler var anlatsamda yasmdan anlyamazsiniz..

• bir sürü şey paylaşmışsınız sonuçta özlemiş olabilir. sevgili olmak istemese de.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın o çocukla bdaha cıkma canım seni sevmedgi okadar belliki tek derdi uçkru canım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum neden öyle bişeyi karakter yapsın...bana heres garfield gibi bakıyosun derdi neden şimdi yaptı

• erkekten en yakın arkadaş olmaz..o geleceğe yatırım yapma biçimidir adamların, baktılar senin bünyen aktif bir hayata müsait onlarda o ara erkeksi bir ilginin sonucu olarak aşık oluvermiş gibi yaparlar. sana herhangi bir kıza davranılabilecek orandan daha kötü davranmış, en yakın arkadaşla sevişsen bile, seni kaybetmek istemiyorum ama bunu yürütemiyoruz diyecek samimiyette olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...