Sergen Yalçın ın Gaziantepspor performansı hakkında ne düşünüyorsunuz ??

Sergen Yalçın ın teknik direktör performansı hakkındaki görüşünüz nedir ?

Ben geleceğin Fatih Terim ini görüyorum. Düşüşte hatta ölmek üzere olan bir takımın başına geçip 4 te 4 yapım her maçta minimum 2 gol atmak tesadüf olmamalı

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• biraz tecrübe kazanıp Beşiktaşın başına geçmesini bekliyoruz çoğumuz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sergen Yalçın şaşırttı aslında ama takımın maddi sıkıntılarını bahane edip devre arasından sonra istifa edeceğim demesi de ayrı bir şaşırttı

0|0
    0|0
  • Tek bir düşüncem var o da Sergen Yalçın teknik direktör mü oldu :O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• inşallh böyle devam eder o kadar sene boşuna konuşmuş çıkıp iş yapsaymış keşke büyük yerlere gelmesi dileğiyle

0|0
    0|0
  • Bir bjk li olarak seviniyorum.takımımızı kurtarır belki bu ne hal yaa

0|0
    0|0
  • ben anlamıyorum ya adam daha ilk tecrübesinde aşağıdaki takımı aldı yukarı çıkarttı böyle giderse son sıradan gelen gaziantep avrupaya gider

0|0
    0|0
  • Adam daha ne yaptırsın helal olsun

0|0
    0|0
  • Valla adamın futbol zekası var futbolculuğunda disiplinsizlik sorununu buraya yansıtmazsa yakında beşiktaşın başına geçer

0|0
    0|0
  • Futbol yorumculuğu yaparken ki yorumları mükemmel bir adam olduğunu gösteriyordu , gaziantep'teki başarısıyla iyice kanıtladı .. Bu performans ile giderse en çok beşiktaş ' a yarar evladını sahiplenirse tabiki ..

0|0
    0|0
  • adam harikalar yaratıyor gaziantepte

0|0
    0|0
  • beşiktaşın başına getirsin fikret ormanın aklı varsa

0|0
    0|0
  • takıma ilaç oldu başka bişi yokkk ...

0|0
    0|0
  • sergen bu işi biliyo abi belliydi zaten yorumları falan teknik direktör gibi

0|0
    0|0
  • 4 maçta 4 galibiyet bu hafta sonuda cinconu yenip 5. galibiyetini alacak sergen yalçın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...