Mekik çekerken sırt agrısı neden olur ?

yanlış mı yapıorum anlamadım 40 tane yapınca bışe olmuorda 40 dan sonra biraz rahatsız etmeye baslıor bel neden ama hiç yorulmuom daha çekmem gerek zorlamıorum sonra daha kötü olur die ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım 40 ı birden çekmiyeceksin daha önce çekmediysen ilk başta zorlanırsın daha öncede hep çekiyosan ilk başta belini biraz hafiften hafiften esnetebilirsin mesela ben bir aralar bnde çok çekerdim 20 bir çekerdim biraz dinlenir daha sonra 20 çekip daha sonra da yine 20 tane çekerdim o sana kalmış

0|0
    0|0
    • sayıda problem yok 150 yide bulurumda eskiden yokt ubu problem smdı başladı snrm düzgün yapmamamdan kaynaklanıor

• olabilir internetten felan bakabilirsin :) :) nasıl çekildiğini incelikli olarak anlatırlar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence set set yap dinlenme olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tam mekik yapıyorsan yani tam mekik demek tam yere uzanıp tam kalkmak demek.

Yarım mekik çek (crunch) ya da hiç mekik çekme diğer hareketler dene zaten mekik (tam mekik) karın kası için fazla etkili değildir

0|0
    0|0
    • diğer hareketleri deneyem bacakları kaldırıp ındırmek sag sol yukarı aşa felan vardı heral

• Aşırıya kaçma, zararları var.

0|0
    0|0
  • Isınmadan yapmışsındır

0|0
    0|0
  • bel ağrısına Kasılmalar yüzünden sebeb olur buda Mekik çekerken yanlış yapmandan kaynaklanır elinden geldiğince kalkmalarında belini düz tutmaya çalış ve her gün 5 ila 10 sayı arasında yükselt düzelmeleri görürsün ;)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen ayaklar düz çekiyorsundur dizler kırık çekmelisin...

0|0
    0|0
  • düzgün yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...