Özel hastane sorunsalı akıl verinn :(

arkadaşlar ben üniversite son sınıf cerrahi teknikerliği bölümdeyim. bu sene stajımız var. haftada 2 gün herkes bir hastanede çalışıyor bazıları ücret bile alıyor. bende bizim eve yakın diye bir cerrahi tıp merkezine gittim konuştum. doktor dediki işte. ben sana herşeyi öğreticem sonra sen çekip gidiceksin ben kpss ye hazırlandığımı söyledim haziranda mezun olucam işte. ben seni donanımlı olarak yetiştiririm acilde servislerde ameliyathanede. dedi ama baban gelip benimle konuşucak okul bittikten sonra benimle çalışcağını söylicek dedi. Siz olsaydınız ne yapardınız? ücret ve bilgi için ben kpss ye hazırlanıyorum ama :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• adamı tanımadığım için yorum yapamıyorum

-seni yetenekli görmüştür kendisi için yetiştirecektir...

-güzelsindir asılıyordur...

-iş teklifidir...

boy kilo güzellik bilgilerin ve hali hazırda arkadaşlarına göre mesleki yetenek düzeyini tanımlarsan daha doğru yanıt verebilirim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hazırlan yine de ama teklifi de değerlendir. Çünkü orada kpss yi kazanana ve devlette kadroya girene kadar tecrübe kazanmış olursun ileride zorlanmazsın. Hem şimdiden para kazanmaya başlarsın fena mı?

0|0
    0|0
  • Ücretini konuşsana adam iş teklif ediyo işte

0|0
    0|0
  • İşte ne güzel. Kpssye çalışıp iş peşine düşecelsin iş ayağına gelmiş.

0|0
    0|0
  • okul bitince gelir konuşuruz de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kpss yi kazanamazsam bir sure sizinle calisirim sozlesme de imzalarim ama 1 senelik de. Kpss yi kazanirsam hemen giderim de

0|0
    0|0
Yükleniyor...