Benlki yarın belki yarından da yakın..

sevgilimin ailesi öğrendi. bugun bana faceden komsusu yazmıs yarın doktora gidecekler diye. kız bakıre değil. o istedi eğer bunu yapmazsak babam sana vermez beni dedi. bizde yedik bir nane. onu seviyorumda. yarın dokotra gidip anlasılırsa kız olmadıgı ne gibi gelişmeler olur. tahmin yapın veya basınızdan tanıdıgınzıın basından bıyle bısey gectı mı? aşkımın eşinden mi gideyim sizce kızı bana vermezlerse ..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım kızı yalnız bırakmak olmaz benim başımdan geçmedi böyle bir olay ama bir arkadaşımın başından geçti arkadaşım kızla birlekte oldu ve bunu uzun bir zaman sonra ailesi ögrendi kızı doktora götürdüler kız çıkmadı ondan sonra arkadaşım kızım yanında olmadı onu bıraktı kız depresyona girdi kız sürekli mesaj atıyordu napıcaz diye arkadaşıma arkadaşım oralı olmuyordu ondan sonra kız mesaj attı evlenelim yoksa kendimi öldürürüm diye tabi arkadaşım inanmadı öldürürsen öldür dedi ve kız 2 gün sonra bileklerini kesmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• E yaptınsa kıza sahip çık.

Yoksa kesin ölüm emrin verilir bence,kimse bunu kolay kolay yutamaz.

0|0
    0|0
  • çık karsısına evlencem kızınla de bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kaç yahu kaç, gitme hiç bir şeyin üstüne. Hala bu tarz dar kafalılar olduğu için, hiç bir zaman mutlu olamazsınız. Uzaklaş derim, böyle bir teste götürüyorlarsa şayet, olay çıkacak demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...