Hoşlandığım çocuk ortalarda yok :(

bi çocuk benden 10 gün önce falan hoşlandığını söylemişti ama ben o anlarda ona hiç olumlu tepki vermemiştim ama sonra ben de çok hoşlandım adım atsam mı atmasam mı diye düşünüyodum o çocukta açılmasından sonra uzaktan bakıyodu sadece, bidaha yanıma gelip konuşmamıştı. ben de bariz bir şekilde bakıyodum. sonra birgün bu çocuk yanımdan geçerken hiç bakmadı, ilgilenmedi veya bilerek öylegöründü bilmiyorum ama ben daha da hırslandım gidip bir sohbet açıcam isterse soğusun yeter ki bir sonuca bağlansın diye düşündüm. ama bir daha çocuğu hiç görmedim.halbuki aynı okuldayız hergün aynı durakta bekliyoruz ama o günden sonra 3 okul günü 2 gün de tatil 5 gündür görmüyorum. hem çocuğun hevesi kaçmıştır diye üzülüyorum hem merak ediyorum.o 5 gün içinde bir kere arkadaşım görmüş ama o gün heryerde onu arasam da göremedim. bir de o benle hiç ilgilenmediği gün canı çok sıkkın sinirli gibiydi.sizce bir sorun mu vardır yoksa bana mı denk gelmemiştir, bizim iş de böyle arada kaynar mı çok korkuyorum öyle olmasından :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayır demeden önce 2 kere düşünmek gerektiğinin canlı kanıtı :)

şimdi sen düşün artık..

0|0
    0|0
    • ama o olaydan sonra da gayet güzel bakışıyoduk kızgınlıkla yapsa o bakışmalar falan olmazdı

• ımm, peki gidip konuşsam? adın ne gibisinden falan :)o zaman tekrar bişeyler hisseder mi?

• :D bilmem denemeden bilinmez..

kolay gelsin sana.

Erkekler Ne Diyor 3

• biraz gezsin leyla gibi toparlansın yine görünür gözüne dert etmeye değmez =D

0|0
    0|0
    • niye ki toparlanması gereken bir durum mu var :)

• ailevi sorunları olabilir seninde onu reddetmen yıkmıştır çocuğu büsbütün

• kesin bir yerlerde sevişiyordur.

0|0
    0|0
  • nasıl bir kafa yapısına sahipsin anlamadım ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...