Sizce de çok romantik değil mi ? duyunca kendimden geçtim resmen ah ah nerde öyle romantikkk..

sevgilimin anne ve babasıyla tanıştım bana evlenmeden önce nasıl buluştuklarını falan anlattılar bir anıları varmış en özel anıları oymuş bir gün sevgilimin babası sevgilimin annesini arabayla gezdirmeye çıkartmış ona sormadan başka bir şehire götürmüş lunaparka ama sevgilimin annesi niye ondan izin almadan götürdü diye surat asmış dil dökmüş ama nafile benim kaynana inatlık yapmış :) sonra sevgilimin babası arabanın arkasını pamuk şekerle doldurmuş 50 tane falan almış ve ya bunların hepsini yersin ya da benimle barışırsın demiş barışmışlar ya duyunca o kadar çok hoşuma gitti ki o arada sevgilimin kulağına fısıldayıp "keşke babandan biraz romantiklik öğrenseydin" dedim güldü ya ne kadar romatik be :)))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Em güzeli nedir bilir misin o senin olsun diye secdede dua ederken göz yaşlarının dökülmesidir

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç gülesim yoktu.. gülmedim.

0|0
    0|0
  • yani güzel bir anı da senin hissettiğin kadar büyük şeyler hissetmedim açıkcası

0|0
    0|0
  • güzel ve etkileyici takdir ettim doğrusu

0|1
    0|0
  • vay mk el alem neler yaparak tanışsın bizim pederde anamızı .. tövbe tövbe neyse ya yazmıyacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilimin annesi sevgilimin babası sadece bunlar göze çarpıyor yazında.

Pamuk şeker hiç sevmem yapış yapış, romantiklik böyle bir şey değil benim için.

0|0
    0|0
    • hayır kendisini affettirmek için adam çaba harcamış kuru kuru özür dilememiş ben bunu gördüm ve çok hoşuma gitti

Yükleniyor...