Çok mu şey istiyorum?

Ben sevgilimin/eşimin bana aşık olmasını ve sürekli benimle ilgilenmesini istiyorum.

Yanlış anlamayın bu öyle liseli gibi her an her dakika mesaj arama falan değil kastettiğim.

Hani bir insanın birine zaafı olur ya böyle hissettirir her an bakışıyla bile sevdiğini.

Sensiz kalınca nefessiz kalacakmış gibi olur ya.

Benim istediğim bu dizimin dibinde hep benimle olsun, benimle kalsın istiyorum.

Bu mümkün değil sanırım.

Ben gerçekten bana çok düşkün bir sevgilim/eşim olsun istiyorum var mı bunun bir çaresi napmak lazım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Göreceli bir konu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şunu isteyebilirsin nasıl söyle ilk günler gibi olalım mı de ilk günlerindeki gibi gezin tozun birlikte vakit geçirin

0|0
    0|0
  • Neden olmasın olabilir de bahsettiğin tam zıttı özelliklere de sahip olan birini de çok sevebilirsin.

Bunu yaşayıp göreceksin , umarım istediğini bulursun.

0|0
    0|0
  • çokmu sey ıstıyorsun hayır hayat senın hayatın seçımını ona gore yapacaksın evleneceğin insanı ıyıcı denemen gerekıbılır

0|0
    0|0
    • sanırım haklısın.

• unutma çok şey ıstemıyorsun asla ısteğının dısına cıkma sırf baskaları ıcın evlenme hata yapma... benden tavsıye arkadaş..

• Ancak evli olursanız olur.

0|0
    0|0
    • kusura bakmayın ama, evli erkekler daha çapkın..

• Size göre öyle. Eğer sevdiğinize ne istediğinizi açık söylemezseniz tabiki çok şey istemiş olursunuz. rkeklerin duygusunu okşamasını bilmezseniz sizlere bunu da yansıtırlar.

• aradığını bulman gerek tek çaren bu bulurmusun dersen imkansız değil

0|1
    0|0
  • insan üzerinden bir bekletimiz oldumu burda bir gerçeyi aklımızdan çıkartırsak hayel kırıklıgına ugrarız oda istediyimiz gibi biri olacagı istediyimize yakın olmasını düşünürsek öyle kabullenmesi ve öyle bririnin olması biraz daha kolaylaşıyor

0|0
    0|0
  • senin dediğini hangi hatun istemez ki? sanki bir tek sen ayrıcalıklıymıysın gibi... Allah gönlünüze göre versin...

0|0
    0|0
  • bulursan ole bırı banada gonder unutma emi :)

0|0
    0|0
    • ben kendim öyleyim ama, sen değer verdiğin an diğeri kaçıyor.

• sen oyleysen ne mutlu senle sevgılı olana

Kızlar Ne Diyor 2

• tek çaresi var, öyle birini bulursan kaçırmıycaksın :)

0|0
    0|0
  • boyle bırını zor bulursun tabı bole bırını ısterkende senınde boyle bırı olman gerek kı boyle bırısı karşına cıkıp anlaşasın ...

0|0
    0|0
    • Ben öyleyim işte ama, biliyorsun sen ne kdr yakın davranırsan karşındaki kaçıyor..

Yükleniyor...