Hadi bakalım yeni yasa...1 0cak 2014de devreye giriyor

Arkadaslar Bir kız-erkek aynı evde kalamaz cümlesi atıldı ortaya, ortalık karıştı. Peki bu süreçte neler yasalaştı, nasıl değişiklikler oldu? Buyrunuz;

Hükümet’in “Sağlıkta Dönüşüm Programı”yla başlattığı politikalar, SGK’nın ödediği sağlık hizmetlerini sınırlayacak. sağlık harcamalarının bir kısmını cebinden ödeyecek SGK’lılar için ilk olarak 2014’te ilk olarak göz, ağız, diş ve bazı ilaçların sigorta kapsamından çıkarılması planlanıyor.

Güncellemeler:
düsünceleriniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimal meclisten birileri sağlık sektörüne giriyodur.en son çevre ve orman bakanının oğlu kimyasal atık skandalları çıktığında temizlik şirketi kurmuştu.yine aynı dönemde gıda tarım ve hayvancılık bakanıydı sanırım yanlış hatırlamıyorsam...oğlu tavuk üretimi işine girdikten sonra kdv de düşürülmüştü.normaldir.kasmamakta fayda var.sonuçta kim, kime şikayet edeceksin?

1|0
    0|0
    • bu ülkede adalet yok

• ben degil biz degil..onlar hakediyo

• bak kardeşim!bir ülkede muhalefet,meclis dışı partiler,sendikalar,sivil toplum örgütleri,medya mal gibi duruyor ise.ve halk bu kurumlar çatısı altında toplanmaya devam ediyorsa bu halk her haltı hak ediyor demektir.iktidar diyor ki bu memleketin52%si bana oy verdi.kimse kalkıp demiyorsa ulan şerefsiz senin aldığın 35% oy...gerisi barajı geçemeyenler ve geçersiz oylar.kimi kandırıyorsun?ana muhalefet partisini bile zor zar geçe biliyorsun ve bu sayede oylar sana kayıyor kimi uyutuyosun?demiyosa,

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı mevzu Birleşik Devletler'de de var. Lakin Birleşik Devletler vermediği sağlık hizmetinden para almıyor, kendiniz halledin diyor. Bizimkilere vergi ve pirim ödediğimiz halde sağlık hizmeti alamıyoruz, yetmezmiş gibi reçete için bile para ödüyoruz. Hatta ve hatta işsiz kalınca bile sağlık hizmeti almasak dahi 200 küsür liraya kadar "haraç" ödeyebiliyoruz.

Memleketin mına koymuşlar resmen, hala daha çıkıp "çok iyiye gidiyoruz" diyenler var.

2|0
    0|0
  • düsüncem sabit milleti s.kmeye devam ediyorlar

2|3
    0|0
  • Çalışmayan adamdan da gsk adı altında para almanın mantığı nedir ya. Onu geçtim hastahane her halükarda sigortanız yok diyor demek ki boşa para alınıyor milletten. Kaldı ki bu da tam süper olmuş.

1|0
    0|0
  • yeniyıl milletin aleyhine olan ne varsa herşeyi her sene beraberinde getiriyo zaten.. bu hükümet olduğu sürece ötvsi cartu curtu bitmez..

1|0
    0|0
  • oh yarasın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu aynı evde kalma olayına yorum yapmak istiyorum ben bir bayan olarak erkeklerle aynı evde yaşamam ama şöyle bir şey var gençler kiralık ev tutmuş parasını kendileri ödüyor yani o eve kimsenin karışmaya hakkı yok tamam bende erkeklerle aynı evde kalmam ama adamın kendi evinede kisme karısamazkı isterse hayvanlarla birlikte kalır isterse kendisi dısarda yatar yabancı kişileri eve sokar yanı devletin adamın kendi evine karısma şeyi yoktur olmamalı aaa kendi ailesi karışır ama bak ona bişi diyemem buna akrışıcak olan sadece kız veya erkek ailesidir devletin buna bişid eme hakkı yok sonucta benim kendi evim devlet oakdar karışmak istiyorsa kirasını onlar ödesinler hem 5 kuruş faydaları yok :D ödesinler kira paralarını ozaman karışmalarını düşünebiliriz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...