Başkan Fikret Orman sizce haklı mı?(Bence haklı)

Sizce bundan sonra neler olacak ? Hakka tecavüze kim son verecek ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• gezı olaylarının ıntıkamı alınıyor bence:(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Besiktasin kayip etmesi islerine yariyor hakemlerin tabiiki. Simdi fenerbahce ile hem besiktasin hemde galatasarayin arasinda baya bir fark var. Bazilari iyi calismis olmali..

Ama hakemler ne kadar zorlastirsada fenerbahceye tadirmiyacagiz o sampiyonlugu asjgd.

0|1
    1|0
  • Bizden başka kimin hakem hataları yüzünden hakkı yeniyor acaba yıllardır.

0|1
    0|0
    • Güntekin Onay:40 yaşındayım 35 yıldır beşiktaş'ın hakkı yeniyor

• 5 yılada aklı yetmiyordur. Baba Hakkı gibi hakemlere söz geçirebilen herkesin saygı duyduğu insanlar emek verdi Beşiktaşıma.

• Guru duyuyorum onun için BEŞİKTAŞlılığımla

• tabiki haklı dün beşiktaşın hakkı yendi o donku kim futbolcu yapmış ya

0|1
    0|0
  • haklı adam

0|1
    0|0
  • Fikret Orman Fernandes'i gönderdikten sonra daha da haklı olur bence ama sadece önü kesilen Beşiktaş değildir bu da böyle bilinsin bu sene Fenerasyon Fenerbahçe'yi enlerde tutmak için tüm takımlar adına en kötü olanı seçiyorlar düşün hiçbir suçu olmayan Kasımpaşa bile 3 maç seyircisiz oynama cezası aldı

0|0
    0|0
    • hiç bir suçu olmayan mı ? sahaya holigan giriyor bunun cezası 4 maç seyiricisiz ve maçın hükmen kaybı olması gerekir

• Ben kurallardan konuşmuyorum ama

• kasımpaşaya ceza verildi diyorsun o çok çok çok hafifletilmiş bir karar

• çok haklı dır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maçı izlemedim ama beşiktaş ve Galatasaray yapılan hakem hataları yeterince fazlalıştı bu sene.

Nedense fenere gelince bu sene 90 +5 -6 oynatılıyor bariz yine ortada şike döndüğü.

0|1
    0|0
    • sorun şuan o takım bu takım değil yapılan büyük haksızlık Donk'un pozisyonu hatalı herkes biliyor

• kesinlikle kural hatası var. bikere o oyuncu o topu kucağında öyle taşırken maçı durdurup topu attırması lazımdı yazık oldu

• evet, haklıydı.. bunlar ligtv'nin oyunları gibi geliyor bana.. daha önce play off getirmişlerdi, sırf rant sağlamak için. bu sene de gs ve bjk'nin önünü kesiyorlar. seneye fb ve gs 19 şampiyonlukla başlayacak. 4. yıldızı takmak için yapılacak mücadele de sadece ligtv'ye yarayacak. siyasetin spora karışması da cabası zaten.

0|1
    1|0
  • adam haklı beyler dağılın

0|1
    0|0
  • konuyu bilmiyom ama kesin haklıdır başkan.:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...