Galatasaray ve Chelsea maçı hakkında yorumlar..

Sizce Galatasaray-Chelsea maçı kaç kaç biter.Sizce kimler ilk 11'de olmalı kimler olmamalı? neden ? Yorumlarınızı alalım. ( Başka taraflarda cevap yazabilirler tabi abuk subuk cevap vermeden. )

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım.

Bir Galatasaraylı olduğum için her zaman gönlüm GS'den yana. Maçın lehimize bitmesini isterim her zaman.

Bence ilk 11'de. Sakatlanmazsa muslera, riera, drogba, selçuk, umut bulut, sneijder, chedjou, bruma, melo muhakkak olmalı. Burak YILMAZ üzerinde fazlaca durulmasını istiyorum aslında. Taktiksel bir kayma var sanki. Artık sahada Amrabat'ı da görmek istiyoruz.

Ceyhun, aydın ve enginin bence daha çok taktiğe zaman ayırması gerekiyor.

Avrupadaki gururumuz Galatasaray'a başarılar dilerim... Darısı tüm Türk Futbolunun'da başına...

Teşekkürler

1|2
    1|2
    • Tum taraftarimizin gonlu aslanlarimizdan yana.

• Evvvet. Aynen öyle :) :) Memleketimiz futbol konusunda her şeyde "ibretlik tespit" yapılmaya müsait :) :)

• :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 15

• şimdi ben gs liyim fakat mantıklı olarak sevindik gs taraftarı olarak. fenerli arkadaşar falan diyolardır mallara bak eleneceklr seviniyolar chelsea yı güçsüz görüyolar diyolardır. sevinme sebebimiz chelsea nın diğer takımlara baktığımızda onlardan daha güçsüz oldğu kesin ama bizden de daha güçlü olduğuda kesin aslında biz bir barçanın münihin çıkmadğına sevindik neyse hayırlısı güzel kura oldu bu şansımız inşallah maçtada yaver gider ve ülkemizi dış basın manşetlerinde ve uluslararası düzeyde onurlandırırız önemli olan bu

1|0
    0|0
  • zor içinden kolayı sectik gs gibi gol yiyen bir takım morinho olmasa eleriz derdim ama biraz zor gibi fark yiceğimizi sanmıyorum

1|0
    0|0
  • ADANA DEMİRSPOR taraftarı olarak galatasaraya avrupa arenasında başarılar diliyoruz...

kendi bestemizi hafifi doğaçlama ile galatasaraylı futbolculara göndermek istiyorum ;

O Formayı Giyiyorsan,O Candan Vazgececeksin.

Türk halkı ile Yürüyorsan,Savaşmayı Bileceksin.

Bizi mutlu etmek İstiyorsan,chelseayi Yeneceksin.

AVRUPA FATİHİ Seninleyiz,Şampiyonluk Artık Gelsin...

SİZ AVRUPAYI FETHEDİN , BİZ ANADOLUYU KORURUZ ( ŞİMŞEKLER GRUBU)

1|1
    0|0
    • ADS ADS

ADS ADS

Encokta bu tezaurati ve kareografiyi seviyorum.

Ben bir galatasarayli ve adanali olarak artik 1.lig yakisir diyorum

Adanademirsporlular başka takım tutmaz,

Ama bir gs li olarak gonlumde ADS vardir.

ADANA DEMİRSPORLUDUR!

• teşekkür ederim kardeşim benim ... inadına azgeçmedik bu sevdadan çıkacagız süper lige elbet birgün

• Ben ilk maçı evimizde oynayacağımızdan dolayı avantajın bizde olduğunu düşünüyorum. TT Arena'da taraftarımız ve takımımız birarada neler yapabileceğini herkese gösterdi . Kadro olarak isim vermenin çok önemli olacağını düşünmüyorum kim oynarsa oynasın yeterki o giydikleri forma ıslansın , yürekleriyle oynasınlar zaten bunlar olduğunda kazanan taraf GALATASARAY 'ımız olacaktır

1|0
    0|0
  • Transferler olur o döneme kadar ama transfersiz kadrom link

1|0
    0|0
  • Galatasaray yenecek güçte.^^

Yenerde. Ama chelsea zor rakip

1|0
    0|0
  • iyi transfer olursa ara dönemde gs yener.

1|0
    0|0
  • ilk maç bir farkla ya da en iyi ihtimalle 2 farkla biter bu da işimize gelir

kadrodan bahsetmeye gerek yok nasıl olsa mançini çan çin çon kafasına göre sikik bir kadro kuracaktır yine ehehhe

cayırt

1|0
    0|0
    • Tam nickine gore bir cevap olmus :) +1

• bu hava koşullarında chelsea yide 2 günde yeneriz biz :)

1|0
    0|0
  • galata=1 chelsea=7

1|2
    3|2
  • tezeği avuçla yedi misali eğer iyi oynarsa Galatasaray iş biter kazanır ama salla pati yaparsa işi zor

0|0
    0|0
  • Çok şanslı bir kura çektiniz.

Sonuçta Bayer, Barça gibi sizi hezimete uğratacak bir takım yok.

Elenirsiniz ama kısır skorlarla elenirsiniz,

Fazla rencide etmez sizi Chelse.

0|0
    0|0
  • Chelsea için şanslı kura çok rahat tur atlarlar

1|0
    1|1
  • pardon ama siz chelseyi köy takımımı zannettiniz Gençlerbirliğini yenemeyip Chelsea çıktı diye seviniyolar bide Chelsea'ye kötü takım muamelesi yapıyorlar Ligte 2.'ler ve sadece 3 yenilgileri var, CL gruptan lider çıktılar biz ara transferde transfer yapacaz diyorlar ha tabi chelsea yapmayacaz sanki :D

1|0
    2|0
    • Köy takimi senin takimindir. Kanatligil oldugunu Konusmalarindan nasil belli ediyosun ama.

• siz kimsiniz kendinizi chelseayle bir tutuyorsunuz chelsea şampiyonlar ligi şampiyonu siz şampiyonlar ligi şampiyonu oldunuz mu sana chelseanin kadrosunu say desem onu bile bilmezsin semih kaya ile david luisi bir mi tutuyorsun :D

• Ümit Özat'ın kardeşi sensin herhalde

• Muslera-Semih-Ömer-Gökhan Zan-Valencia-Kolarov-Selçuk-Melo-Sneijder-Drogba-Dzeko

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence basa bas bir mucadele olur. Insallah glatasaray tur atlar.

Ilk 11'de olmazsa olmaz kisi Sabri reyisdir. O olsunda gerisi pek onemli degil.

1|0
    0|0
  • Juve,Chelsea fark etmez Galatasarayım koyar affetmez

1|0
    0|0
  • transferler yapıldıktan sonra maç için skor tahmini yapmak gerekir

0|0
    0|1
  • Transferler yapılsın ondan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...