Gs-Chelsea ve Trabzonspor-Juventus maçlarında galip kimler olur? (Anket)

Bence Galatasaray biraz iyi kura çekmesine rağmen, Trabzonspor en zor kurayı seçti. Sizce turu atlayan takımlar hangileri olur?

Her iki takımımıza da başarılar diliyorum..

• Gs ve Trabzonspor tur atlar
    73% (8)31% (4)50% (12)Oy Ver
  • Gs tur atlar, Ts elenir
    18% (2)54% (7)38% (9)Oy Ver
  • Gs elenir, Ts tur atlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İkisi de elenir
    9% (1)15% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Galatasaray gecer ve soyle ki biz juventusu eledigimize gore trabzonunda sansi var bence. Trabzonsporda iyi bir takim bence. Ikisinede basarilar.

0|0
    0|0
  • ikisi de atlar inşallah.

0|0
    0|0
  • Gs ve Trabzonspor tur atlar

0|0
    0|0
  • Galatasarayımda Trabzonspor'da tur atlar Juve'nin 2.bir darbe yemesi gerekir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ikiside tur atlar

0|0
    0|0
  • ikisi de atlar inşallah.

0|0
    0|0
  • yalan konusmaya gerek yok evet gönlümüz ikisinden yanada ama ts atlayamaz biz bile juventusu rahat eledik diyemeyiz ama galatasaray chealseayı eler diye düsünüyorum tabiki RUH oldugu surece ki bizde fazlasıyla var :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray -Trabzon.

Umarım.

0|1
    0|0
  • ınsallah ıkı takımımızda tur atlar <3

0|0
    0|0
  • grup başı çıkıpta juventusun cıkması cok garıp ama trabzon alıcak inşallah interi yenmişti

0|0
    0|0
  • ts elenir gs tur atlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Acikcasi Juventusun üzerinde bir lanet var sanki Türk takimlarindan kurtulamadi.Ancak Trabzon bu sene iyi oynayarak bircok yorumcuyu sasirtti basari bekliyorum.

Galatasaraya gelince kendisi gibi oynarsa tur atlar.İlk macin burda oynanmasi biraz sıkıntı.

0|0
    0|0
  • biz chelsea yi ezeriz de trabzona hakkaten yazık ya sen namaglup 1. olarak gruptan cık juveyle esles.

0|0
    0|0
  • İstediğim rakip çıktı dişimize göreler ingilizleri hep severim bize denk takımlar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray yenecek güçte.

Trabzona zor rakip çıktı

0|0
    0|0
  • A dedim çünkü öyle olmasını istiyorum

0|0
    0|0
  • Umarım devam ederler

0|0
    0|0
  • Chelsea güle oynaya turlar da Trabzonu bilmiyorum gs nin bile yendiği takımı Trabzon haliyle yenebilir ortada bir kura o

0|0
    0|0
  • Gs tur atlar, Ts elenir

0|0
    0|0
  • galatasaray belki, trabzon güle güle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...