Beşiktaş maçındaki sahaya giren taraftarın açıklaması

Mustafa Özel Fernandes'e sarılacaktım. Ayağım kaydı çarpıştık dedi

ayyyyyyy ne diyorsunuz bu açıklamaya :D

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben fanatik bir Galatasaray taraftarıyım ama bjk ye yapılanlar artık benimde canımı sıkmaya başladı o adam kendini kurtarmak için sahaya soğan ekecektim dahi der ama hakemin almeidaya kırmızı göstermesi mottayada öyle çok yalnış o donk topu öyle pozisyonun ortasında fırlatması kırmızı+endirek vuruş olmalıydı bence hakem maçın içine etti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• şereftir seninle bu yolda yürümek, bir gün değil her gün BEŞİKTAŞ...

0|0
    0|0
  • beşiktaş ile uğraşıyorlar bunun devlet kanalı ile olduğu kanısına varıyorum artık gezi parkı bunu tetiklemiş olabilir ilk başlarda yok sanmıyordum ama dün şüphemin önüne geçti beşiktaşla uğraşılmıyacağını İstanbul gördü ama sanırım türkiyeye bu başımızdakilere tekrar göstericez durum bunu gösteriyor böyle giderse ÇARŞI**

0|0
    0|0
  • doğrudur.

GS antremanında bir taraftar drogbaya sarılmak için sahaya girdi ayağı kaydı ve drogbayı sakatladı.

Olur böyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • Zamanında mustafa denizliye uçarak kafa atan adamda öpmek için uçmuştur eminim ^_^

0|0
    0|0
  • maksatları beşiktaşı yıkmak bunlar hep gezi olaylarından kaynaklanıyıor sessiz sedasız içerden beşiktaşı yıkmaya çalısıolar okadar..

0|0
    0|0
  • artık arkadaşım milletin sabrı kalmadı ondan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • planlanmış

0|0
    0|0
  • Bende annesine sarılıcaktım ayağım kaydı mustafa özel oldu doğal şeyler arkadaşlar bunlar

0|0
    0|0
  • bence öyle suçların cezası altından kalkamyacağı bir para olması lazım.. ödeyemeyeceği içinde en az 2 yıl hapis yatması lazım.. bölece bu suçlar azalmş olur.

0|0
    0|0
  • Şuanda ona sarılmak istiyorum (!)

0|0
    0|0
  • yahu geçen sene tribünden eboue'ye muz sallayan adam "sindirim sistemimde sorun var" dedi. ne o şahıs ne de kulüp ceza aldı. burası türkiye.!

0|0
    0|0
    • polisler savcılarda bunlara inanıyorlar çocuk inanmaz bunların dediklerine :D

• ayağım kaydı çarpıştıkta demiyor ayağım kaydı yumruk attım yanlışlıkla diyor: D :D

0|0
    0|0
  • Bir halt yiyorsan arkasında duracaksın dansöz gibi kıvıracaksan o sahaya girmeyeceksin

0|0
    0|0
  • yalanını skmm ..

0|0
    0|0
  • devir kıvırtma devri.delikanlı olupta yaptığının arkasında duran pek kimse yok.

0|0
    0|0
  • kaymayan ayak fernandesin yanına gelince kaydı la adam sahayı turladı kaymadı xD

0|0
    0|0
  • Kodunun hakimi savcisida hakli bulur bunları yasasin Türk futbolu yasasin GALATASARAY

0|0
    0|0
  • O ruh hastası barzonun mına koyayım ben..

Amk bukalemunu..

0|0
    0|0
  • hhmm evet kucağna alıp sevcekti de nasip işte olmadı

0|0
    0|0
  • Ne mi diyorum? Çiğdem seni seviyorum:)

0|0
    0|0
    • manyakmısın beee

• Sövsek manyak oluruz övsek manyak oluruz yani her durumda manyak olacam yani kaçışım yok :)

özür dilerim kelimeler birbirine uyum sağladığını farkettim hoşuma gitti o yüzden yazdım:)

Kızlar Ne Diyor 5

• bundan sonra ortalıkta pek gezmesin arkadaş ayağa kayar milletin çarparlar filan mazallah

0|0
    0|0
  • Kendini savunma çabası işte ama keşke biraz dürüst olsa sonuçta bu olaya sebebiyet veren Fernandes'tir taraftarına hareket çekti

0|0
    0|0
  • bu nasıl pişkinlik ya bas baya fernandese yumruk geçirdi fernandes saha kenarına geldi oyundan çıkmak istedi bilic sakinleştirdi kötü örnek oldu bu olay

0|0
    0|0
  • yalanını sieyim... :D

0|1
    0|0
  • pes dıyorum boylerını stada sokanlar gorsunler ıste

0|0
    0|0
Yükleniyor...