Galatasaray - Chelsea maçı tahminler?

Galatasaray - Chelsea maçı tahminler...? sizce hangisi çıkar...? Avantaj ve dezavantajları..?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Drgoba ve Eto'oyu izlemenin keyfi yaşanacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray çıkacak elbet ilk maçı evimizde oynamamız çok büyük avantaj Drogba'nın da Chelsea'yı tanıması da avantaj olarak görülebilir Mancini ve Drogba uzun uzun konuşabilir Chelsea hakkında dezavantaj her zaman rakip sahadır zaten onun dışında moralimiz bozulduğunda hemen bırakıyoruz oyunu bazen mücadele etmiyoruz bu çok büyük sıkıntı işte iyi bir defans hattımızın olmaması da dezavantaj ne olursa olsun 2 maçtada mücadele etmeliyiz

0|0
    0|1
  • Gönül Galatasaray çıksın ister.

0|1
    0|0
  • Galatasarayin kazanma sansi bence gayette yuksek. Sabriden bir rovasata bekliyorum.

0|0
    0|0
  • galatasaray trabzonspor el ele çeyrek finale <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaray devre arasında yapıcağı transferlerle bu turu geçebilir Mourinho ile karşılaşmak ve Drogba´nın Chelsea´ya karşı oynaması,kısacası ilginç bir maç olacak ama ben kazananın Galatasaray olacağını düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Galatasarayın olduğu yerde imkansız yoktur chelseada aynı Galatasaray gibi yeni bir hoca çok kolay gol yiyorlar daha tam oturmadılar ama maça daha var aynı şey bizim içinde geçerli bizim takımda daha tam oturmadı yanlız koca bir hazırlık dönemi olcak önümüzde bakalım şansımız var inanıyorum ben

0|0
    0|0
    • eğer istanbulda yenerse GS şansı olur diye düşünüyorum.. Gerçi beşiktaşta chelsea yi 2-0 yenmişti deplesmanda...

• bjk nin o kadrosu çok güçlüydü gerçi bizim şu kadroda iyi bir hazırlık dönemi geçirsin sisteme adapte olsun fena olurlar bakalım bende inanıyorum şansımızın olduğuna

• Hacıosmanoğlu'na söyledik, bizim için Mourinho'nun topuklarına 2 tane sıkacakmış. Öyle olursa maç bizim.

0|0
    0|0
  • Şansımız var chelsea elemek için tabii akıllı olurlarsa.

0|0
    0|0
    • Tuttuğunuz takım ile Chelsea berabere kaldı bu durumda akıl var mı yok mu?

• Galatasaray yenecek güçte.

0|0
    0|0
  • chelsea ye p*rno cekeriz

0|0
    0|0
  • Maçlar 2 ay sonra, daha transfer dönemi var. Hem Galatasaray hem de Chelsea için değerlendirme yanıltıcı olur.

0|0
    0|0
    • şu anki durum için görüşün nedir peki...? bu hafta maçlar oynansa kim çıkar..

• bizim savunmada, chelsea'nin hücumda sıkıntısı var. şampiyonlar liginde süper lige nazaran çok daha iyi oynuyoruz ama kadro kalitesi olarak chelsea 1 adım önde. %55 - %45 diyebilirim.

• ne barcelona ne real madrid ne bayern münih bu sene kupa galatasarayımın

0|0
    0|1
Yükleniyor...