İnsanları hayatınızdan kolay çıkarabiliyor musunuz?

Sadece sevgili anlamında bahsetmiyorum. Arkadaşlarınız, çevreniz ya da yeni tanıştığınız bir insan..Eskiden bir insan gidince hayatımdan, travmasını ağır yaşardım. Şimdiler de öyle kolay bırakabiliyorum ki insanları kendime şaşırıyorum. Acaba duygusuz ve ruhsuz bir insana mı dönüştüm ben ?

link

şarkının bir anlamı yok sadece hoşuma gitti paylaşayım dedim :)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Çıkması gerekiyorsa çıkarıyorum. Gidip kalmaya insanlar kendileri karar veriyor aslında ben kimseye kapıyı göstermiyorum.

Bazı insanların hayatımızda lutuf gibi gördüğümüz varlığı eziyete dönüştüğünde çıkması gerektiğini anlıyor ve kapıyı aralıyorum.

Belki biraz acıyor ama alışılıyor...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayat insanı öyle bir hale getirioki sen bile dönüp arkana baktığında ben miyim bu olan kişi diosun... korkma yani evet duygusuzlaşıosun ne yazıkki :S

0|1
    0|0
  • önceden çok kolay çıkarırdım umrumda olmazdı ama artık çıkaramıyorum, bırakamıyorum

link

0|1
    0|0
    • olgunlaşıyorsun belki de. ben de kalpsizleşiyorum...

• belki üzülmeler kabuk bağlatıyor insanın kalbine..Ama kişiye göre değişir yine de herkesi de kolay kolay atamıyor insan yine de..

• Hayır öyle birine dönüşmemişsindir de sadece alışmışsındır insanlara yol vermeye yani o kadar çok insan gitmiski senden baslarda üzülmüşsün sonralarda alıştığın için kolay geliyor artık birakmak insanları

0|1
    0|0
  • Bu güne kadar hiç kimseye kapıyı göstermedim. Sevdiklerime her zaman daha bir anlayışlı ve hoşgörülü oldum. Gitmesi gerektiğini zaman söylüyor zaten benim bir şey yapmama gerek yok...

0|1
    0|0
  • Hep cok kolay def ettim sorun yok , kişiye göre degisiyor sanirim yaşasin acımasızlik :D

0|2
    0|0
  • son 2 yıldır evet.

0|1
    0|0
  • Çıkaramam.. Gerçekten sevmişsem çıkaramam...

0|0
    0|0
  • Herkes kendi yerini kendi belirler. Kalması gerekiyorsa kalır, gitmesi gereken gider..

0|0
    0|0
  • malesef öyle bir yetenegim yok cok seyleri yutarim cok sanslar veririm ama en sonunda canim aciya aciya cikartiyorum o insani hayatimdan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende senin gibiyim artık kim giderse gitsin yokluğunu önemsemiyorum.Belkide bunun sebebi gitmesini istemediğim halde gidipte beni yarıyolda bırakıpta üzenlerdir.Artık sevinebilirler bende onlar gibiyim insanların hayatından bir anda çıkıyorum veya çıkartabiliyorum.

0|1
    0|0
    • olan kalpleri kuruyan insanların merhamet duygularına oluyor. Haklısın...

• Malesef istemsizce artık başkalarını üzüyoruz hayatlarından çıkarak.Onlardan bir farkımız yok ne yazık ki.

• Hop... gitmiş...

Çünkü biliyorum ki gereksizleri atmak, gereklilere yer açar...

0|1
    0|0
  • çıkarıyorum artık aştım bunlaarı şuan kim olrsa olsun cevap vermez ise görüşmek istemese veya gitmek isterse gidebilir hiç sormam bile niye böyle ypatın diyee

0|1
    0|0
    • ben bu seviyeye yeni gelebildim:) tebrikler..

• vicdan azabı olayını nasıl atlatıyosun peki? Denizde daha çok balık var felsefesiyle mi :)

• vicdan azabı o çeksin banane benim hatam olmadığı için olayda kafam rahat

• evet tabi geremiyorsa çıksın

0|1
    0|0
  • Büyümüşsün... Güvenilmez insanlara aynı hataları tekrarlamamayı öğrenmişsin hepsi bu..

0|1
    0|0
Yükleniyor...