Galatasaraya kardeş takımı çıktı siz ne düşünüyorsunuz ?

link

2008 yılında havalimanında karşıladıkları Chelsea bu sefer onların rakibi oldu sizce yine karşılamaya gidecekler mi ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saldır Chelsea

0|2
    0|2
    • sabırsızlıkla bekliyorum sowun kankası Demba ba etoo + mourinho çok eğleneceğiz çoook .d

• Sovun dostu bızım dostumuz demba gol atar secdeye yatar gol atıp kopel taklıdı yapacak adamın takımınımı tutalım :D

• hahahaha aynen kardeş

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesı aynı kefeye koyup ortalıgı karıstırma ben Türk takımlarını desteklerim o karsılamaya gıdenlerıde kınarım

0|1
    0|2
    • senin gibi olan bir elin parmağını geçmez

• Şimdi havalimanında karşılayanlar haklı ben bunu gündeme getirdim diye suçluyum öylemi taraftar gözlüklerinizi çıkarın öyle yorum yapın

• ben onları kınıyorum yazdım dımı? bak yorumuma rıca edıyorum ne demısım kınarım

• chelsea bayraklarınız hazır mı

1|2
    0|4
  • Chelsea feneri eler, galatasarayda chelseayi. Fark budur.

Bu arada ne cabuk unutmussunuz sizin chelsea macinda destekleyen galatasaraylilari.

1|0
    0|1
    • hiç bir şey anlamdım cevabından

• Milleti bilemem ben kendi adima ve tanidiklarim adina konusurum. Biz o mac galatasaray oynuyormus gibi destekledik, hatta o macta Drogbaya az sinir olmamistim (kendisini sureklu atiyor diye). Komiktir ki su iki senedir fenerliler ispanyol takimlarindan taa Danimarka takimlarinina kadar taraftarlik etti. Cok uzucu bence.

• Her insan sen gibi olsa düşmanlık olmaz olay budur

• Önemli olan Chelsea formasını pazardan aldıktan sonra arkasında Drogba yazmaması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sende yeni takımının Münih olmasını istiyordun ama Chelsea çıkınca biraz üzüldün gibi neyse dert etme

1|3
    0|1
    • yok chelsea istiyordum bende bayern olunca bahaneniz hazır çünkü merak ediyorum chelsea silindir gibi ezince ne diyeceksiniz ?

Ha bu arada karşılamaya gidecekmisin ?

• Neyse bu kadar eğlence yeter iyi güldürdün beni Allahta seni güldürsün .DD

• Yok ben rüya görmem görsem rüyalar gerçekleşir adam 100. yılımızda şampiyon olamadık ama en çok şampiyon olan takımda bizim Arenada galip geldiniz evet ama biz Kadiköyde kupa kaldırdık bunlarda sana yeter şikeci takımın rezil taraftarı:)

• Bu kadar ağlamayın nedir bu senelerdir bitmeyen kuyruk acınız anlamadım gitti.Biraz türk olunda destekleyin bizi.Yaptığınız şikenin yankıları diner chelsea elersek belki biraz adam olunda destekleyin.Bak bakalım biz chelsea karşılamış olabilirz sizde her sene avrupada rakip takımın bayrağını açıyorsunuz her sene onlara koyuyoruz yine susmuyorsunuz.

2|0
    0|2
    • siz yaparken karşılamış olabiliriz oluyor da biz yaparken suç mu oluyor sizin başlattığınız bir şey bu şimdi siz mi konuşyorsunuz böyle

• 2008 videonun tarihi dikkatli bak istersen 5 sene önceki olay bu

• Herkes sizmi olum 360 derece dönsün.. Sizin yaptıklarınızıda biliyoruz sus ve ağlamaya devam et sen.

• On numara soru açmışsın daha dün gibi hatırlıyorum chelsea takımını karşılayan galatasaraylıları. Hakikaten bu seferde karşılarlarmı bilinmez ama chelsea bunları paspas yapar

0|2
    0|2
    • zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar birde İngiliz takımını tutacaksınız diye 2008 de tuttuklarını unutyorlar

• 0|0
    0|1
  • galasarayın kurtuluşu yok bu sefer :D

0|2
    0|2
  • fenerbahçe de kendi arasında yılbaşı kurası çekmiş volkan - emenike eşleşmiş, türk futboluna hayırlı uğurlu olsun.

1|1
    0|1
    • varmıevde sakladığın chelsea bayrağı yoksa yenisi mi alalım

• son yorumunu gören bir fenerbahçeli senle aynı takımı tuttuğu için utanırdı.

daha fazla yazma.

• hala aynı laf salatası

• Chelsea yi en güzel şekilde ağırlıyacağız hemde 6alatasaraydan dahada iyi şekilde kimsenin şüphesi olmasın

0|0
    0|0
  • İyi bir kura

0|0
    0|0
    • bencede chelsea çekilebilecek en iyi kurayı çekti 2. torbanın en kolay takımı geldi mourunhi mutluudur

Yükleniyor...