Şampiyonlar Ligi kurası çekildi eşleşmeler hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

link Şampiyonlar Ligi kurası çekildi eşleşmeler belli oldu. eşleşmeler hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

Güncellemeler:
Uefa kupası Trabzonspora Juventus çıktı başarılar Trabzonspor

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• İlk maçımızı evimizde oynamamız büyük avantaj Drogba onları bir güzel öpecek eminim ayreten savunmadaki sıkıntılarımızı çözdüğümüz takdirde iyi bir sistemle çeyrek finale zaten çıkarız bu taraftar desteğiyle de Galatasaray gerçekten çok iyi olacak

Onun dışında Real Madrid,Dortmund,Münih hatta Barca'da diyebilirim ama belli olmaz bunlar kesin çıkar çeyrek finale

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• chelsea geldi diye galatasaraylılar seviniyor ama bence en iyi kura atletico madridti çünkü karşılarında mourinho var ne yapacağı belli olmaz neyse hayrırlısı başarılar yinede

0|2
    0|1
    • Atletico Madrid ispanyada şu anda liderliğe oynuyor şampiyonlar ligindede en başarılı takım oalrak çıktılar üst tura bence iyi kura çekildi teşekkürler başarı dilediğin için

• evet hatta bayanlar yönetimin içinde ebru köksal kura çekimindeydi gördüysen kimse bayanlara bişey demiyor tabi ki onlarda futboldan anlayabilir :)

• Bence en kötülerinden biri olurdu Atletico Madrid . En iyi dönemlerindeler şuan .

• bence iyi sayılacak bir kura. Galatasaray gibi oynarsak chelsea yi eleriz

0|1
    0|0
  • Tur atlariz insallah.

0|1
    0|0
  • Juventus çıktı şansımıza ya.. Ama olsun Avrupada da FIRTINA!

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir Galatasaraylı olarak bu turu geçme imkanımız var diye düşünüyorum.

Diğer yandan Madrit taraftarıyım ama 2 dir bize yamuk yapıyorlar :p

yarı finalde bayern, barselona, real kesin olur.

0|1
    0|0
    • Galatasaraylılığımız ortak bende aynı görüşteyim turu geçme ihtimalimiz var ama diğer tarafa gelince aşırı bir Barcelona sempatisi var içimde yani barca taraftarıyım bende bakalım barca final oynar İnşallah

• İyi olan kazansın tabi gönül Galatasaraydan yana :)

juventusa gelince biz sakatladık Trabzon da biletini keser artık.

• İnşallah Trabzonsporunda tur atlamasını en az Galatasaray kadar istiyorum

• Galatasaray için; kötünün iyisi

0|1
    0|0
  • M.CİTY-BARCELONA maçı süper olacak

0|2
    0|0
  • Dün kendi kafama göre eşleştirmiştim, bir tek Manchester City - Barcelona tuttu ama yeter artar. En çok istediğim eşleşmeydi.

Atletico Madrid kadar ballı, Arsenal kadar şanssız takım da görmedim. Her sene en zoru Arsenal'e çıkar illa

0|1
    0|0
    • Arsenal çok harika bir kadro kurdu ama yine en şansız kura onlara geldi gerçekten barcelona -city çok güçlü oldu gerçekten turu geçen fena şeyler yapar ama benim isteğim barcelona final oynasın tuttuğum için

• Arsenal'e her sene ya Barcelona ya Bayern geliyor, her seferinde de çok şanssız eleniyorlar... Bu kez geçecekler, Bayern'in serisi illa ki bozulacak bir yerde

• chelsea yi çekmeden önce bayern,dortmund, chelsea kalmıştı dedim hapı yuttuk en azında cok gol yiyen bir takım

0|0
    0|0
  • harika oldu alacaz ceyrek finalı

0|1
    0|0
  • yorumum.. eşşeğin ziki.

0|0
    0|1
  • zor ama türk takımlarımızı başarılar..

0|1
    0|0

• GS istenen 2 rakipden biri geldi ama TS işi daha zor.

0|1
    0|0
  • Real madrid Barcelona Fınali istiyorum

0|0
    0|1
  • En iyi kurayı B.Dortmud cekti :) Barcelona nın işi çok zor. Ama güzel maç olucak :) Arsenal ve B.Münih de güzel eşleşme oldu :) Galatasaray kötünün iyisini çekti. Bence M.United daha iyi olurdu ama neyse.

Trabzona gelince: en kötü kurayı çekti. işi çok zor. Final Juventus un sahasın da olucağı için çok asılcaklar.

0|0
    0|0
  • Galatasaraya Barcelona ya da Bayern Münih gelseydi keske.Onları canlı izlemenin keyfi başkadır

0|1
    0|0
  • manchesterdan sonra gelebilecek en mantıklı kuraydı

0|1
    0|0
  • galatasaray kuradaki tüm takımlara elenir. özellikle barcelona, city, b.münih, psgi a.madrid in gelmemesi iyi oldu. chelsea favori, gs nin şansı daha az da olsa var.

trabzon içinde aynı şey geçerli. ama juventus uefayı çok sallamayıp elenebilirler. ama yine de favori juventus sonuçta.

bence chelsea 1 farkla kazanır gs a karşı.

trabzonda ise beraberlikler daha ön planda.

0|0
    0|0
  • trabzonspor ne bahtsız bedevi kardeşim ya kesin kurada ayar var..böyle şans olamasaz

galatasaraya geliceksek lan yne dötten çekti bal 'ı ama umarım geçer..cunkü gs gecebileceği bir ekip ..galatasaray her zamanki gibi şanslı diyebiliz başarılar :D

0|0
    0|0
    • ne mutlu Galatasaray chelseayi çekince şanslı oluyor artık ballı rakip diye bişey yok devler arenası orası trabzonda aynen öyle çok şanssız

• Galatasaray chelseayı geçer ondan sonra kurada kolay bir takım gelir zenit gelebilir sonra da galatasaray yarı finalde olur trabzona zaten eyvah eyvah

0|0
    0|0
  • Bence Galatasaray çok iyi bir kura çekdi gerçi artık iyi kötü takım yok. Bir Beşiktaş'lı olarak Galatasaray'a başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Ben bizim takımlardan yanayımda mantıklı düşğnüyorum ikiside elenir özellikle trabzon farklı elenirts şimdiye kadar ne başarısı varki karşısındaki takımın 30 dan fazla lig kupası var sadece

0|0
    0|0
    • Galatasaray için kesin konuşma derim Trabzonsporda elinden geleni yapar

• ama Gökhan Zanında dediği gibi büyük denizde boğulmayı tercih ederiz her yıl gruplardan çıksak bile yeter belki chelseayı eleyemeyeceğiz belki eleyeceğiz belli olmaz ama kesin olan avrupanın en iyi 16 takımı arasındayız :)

• Hayırlısı olsun (:

• bu kuradan sonra bayern münih real madrid finali olacak hee şuraya yazıyorum

0|0
    0|1
    • Ne olursa olsun Barcelona final oynayacak

• o kupa da Barcelonanın olcak

• olmaz inşallah real madrid olmazsa bayern münih olsun o zaman

Yükleniyor...