Galatasaray-Chelsea eşleşmesi

Eşleşme hakkındaki görüşleriniz nelerdir beşiktaşlı olarak gs nin şansı olduğunu düşünüyorum rakip ne kadar zor olsada

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray elenede bilir elenmeyede bilir chelsea ahım şahım bir takım değil gs bu turu geçsede karşılarına büyük ihtimalle bayern münih barcelona çıkacak ve elenecek acı ama gerçek

0|0
    0|0
    • öyle bro nereye kadar giderse gitsin işte bu turu geçsin bayernden 6 dene yisin xd

• illaki bayern çıkacak çeyrek finalde ya da yarı finalde galatasarayın kupayı alamaz boşuna hayal kurmamak gerek

Kızlar Ne Diyor 5

• Chelsea'nın başında Mourinho olmasına rağmen bu sezon pek iyi görünmüyorlar savunmaya iyi bir adam alırsak kanatlara da takviye yaptık mı takım devre arasından sonra çok iyi olacak Chelsea Drogba'dan korksun

Benim için Chelsea'nın en iyi dönemleri; link

0|0
    0|0
  • chelsea iyi kura.Zaten demiştim ya m.united ya da chelsea gelecek diye. İnanıyorum yüreğimizle oynarsak geçeriz bunuda.

0|0
    0|0
  • Kötünün iyisi gibi bişey iyi oldu

0|1
    0|0
  • hakkımızdan en iyi olan rakibi çektik hayırlı olsun

0|1
    1|0
    • yani manchster ve chelsea gelmeliydi 2sinden biri geldi diğerleri hakkında şansınız hç yoktu

• Aslan bitti demeden hic bir sey bitmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şans var tabi ki Bayern ya da Barcelona olmasına göre.

0|0
    0|0
  • chelsea çıkınca ben

link

1|0
    0|0
  • Haydi Galatasaray!<3 unutmayın Galatasaray varsa imkansız yoktur ben inanıyorum

1|0
    1|0
  • yolun açık olsun aslanlar...

1|0
    0|0
  • Allah herkezin kalbine göre verirmiş benimde kalbimde bu takım vardı drogba şova hazır olun

0|1
    0|0
  • iyi bir kura çektiler

0|0
    0|0
  • süper kura bence GS için en uygun iki takımdan biri geldi ya manchester ya da chelsea gelmeliydi chelsea geldi.hesap vakti mourinhooooooooo :D

0|0
    1|0
  • bizim için çok zor olucak heleki orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...