Galatasaray chelsea ile eşleşti nasıl buluyorsunuz ?

ben inanıyorum chelseayı eleyeceğiz sizler ne düşünüyorsunuz

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu turu geçeceğiz :)

1|0
    0|0
  • Bayern Münih ya da Barcelonadan iyidir en azından.

0|0
    0|0
  • Mourinho varsa düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Elendi bile haciiiii

0|0
    2|0
  • chelsea çok gol atamıyor bu sene.. maça kadar savunmadaki sıkıntıyı çözersek turu geçebiliriz..

1|0
    0|0
  • Hakan Şükür'de istifa etti son duyumlara göre Chelsea ile yapılacak maç için istifa etmiş. Turu geçeceğiz başka yolu yok;)

0|0
    0|0
  • kuradan önce mourinho galatasarayla eşleymeyiz umarım demişti bence orda işaret vermiş bence yine fena olmadı mourinho insaflı bı insan ancelotti gibi acımasız sadist değil 4-5 atsada maçı bırakmıcak daha da fark attırmaya çalışacak bir tip değil.2-3 oldumu tamam yeter kapanın ayıp der :D daha iyi kim gelebilirdi ımmm en iyi bu . drogbada ingilterede maça çıkıcak olunca ayrı bir hırs yapıyo örn son arsenal maçı gibi showu seven bir oyuncu

0|0
    1|0
  • juventusu o sahada yenmek kadar kolay bir olay yoktu.Çünkü juventusun oyun stili pas.O sahadada paslı oynanmayacağına göre.Ayrıca juventus maçta hep kenarlara doğru gitmeye çalıştı.Çünkü kenarlarda fazla çamur yoktu top gidiyordu.

Yani galatasaraylılar o sahada barcelonayı bile yenerdiniz :D

0|0
    0|1
  • fb li olarak iyi oldu diyorum. Chelsea galatasarayın yenebileceği bir takım. Juve ruhuyla oynarsa tabi. Ama millet kesin alır gibisinden bir kafada. ingiliz ekibi küçümsenemeyecek bir takım

0|0
    0|0
    • Bende fenerbahçeliyim ama juventusu o sahada yenmek kadar kolay bir olay yoktu.Çünkü juventusun oyun stili pas.O sahadada paslı oynanmayacağına göre.Ayrıca juventus maçta hep kenarlara doğru gitmeye çalıştı.Çünkü kenarlarda fazla çamur yoktu top gidiyordu.

• diğerlrinin arasında en çok şans bulunan kura ama 6s ye biraz fazla geldi bu takım :D

mourinho ile mancini arasında bir husumet var zaten. mourinhonun elindede premier ligde 1. ile arasında 2 puan farkla 3.sırada. hadi forvetleri yok diyelim ortasahayı ne yapcaz? devre arasında da kesinlikle transfer yapacaklar bence. juventus gibi kapanık başlayıp kapanık bitiren bir takım değil.

0|0
    0|0
  • En iyi kura bence, başarılar.

0|0
    0|0
  • zaten ben chelsea ya da manu istiyodum , manu çıksa daha iyiydi ama ondan sonar en kolayı Chelsea , yani iyi oldu eleme şansımız var

0|0
    0|0
  • fbjkliler bir İngiliz olmadığı kalmıştı onuda olcak işte :)

0|1
    0|1
  • Drogba'yı göreceğiz bakalım nasıl oynayacak bir Tolga Zengin kadar delikanlı olabilecek mi eski takımına..

0|0
    0|1
  • bu sezon chelsea juventus a gore zayıf takım. her turlu ezerız chelsea yi

0|0
    0|1
  • Chelsea yi 2-1 yendiğimiz maç öncesi hava alanında güzel bir karşılama yapmıştınız iyi destek olmuştunuz yinede biz yenmiştik ama siz yenemezsiniz sizi bence paspas yapar

0|0
    0|2
    • juvede paspas yapar dediniz biz topunuzu paspas ettik

• bu kadarda alçalmayın maçı kazandık ağlamayın

• Çok ballısınız

• 6 tane yer :)

0|1
    0|1
  • Drogba-Eto'o ıyı mucadele olur

0|0
    0|0
  • Damarında ki kan bozuk değilse her zaman takımına bakmaksızın Türk takımları desteklenmeli bu sezon İnşallah her iki takımımızda Galatasaray ve Trabzonspor gidebileceği en iyi yerlere giderr .

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak şansımız var diyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 6

• cimbom inanırsa yapamayacağı şey yok

1|0
    0|0
  • Yönetimin de istediği bir rakipti Ünal Aysal doğru tahmin etti Drogba Chelsea'yi çok güzel bir şekilde öpecek 2 evinde de maç yapacak Drogba çeyrek finale çıkınca Mou'nun surat ifadesini görmek her şeye bedel olacak

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcıları olsun aslanlarımın, atletticodan iyidir olsun .

0|1
    0|0
  • tesadüfe bakınki gene Mourinho çıktı

0|1
    0|0
  • futbolla ilgim yok ama fenerbahçeli olarak gs ye başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • maçı alırız gibi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...