Galatasaray chelsea ile eşleşti nasıl buluyorsunuz ?

ben inanıyorum chelseayı eleyeceğiz sizler ne düşünüyorsunuz

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Bayern Münih ya da Barcelonadan iyidir en azından.

0|0
    0|0
  • Bu turu geçeceğiz :)

1|0
    0|0
  • Mourinho varsa düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Elendi bile haciiiii

0|0
    2|0
  • chelsea çok gol atamıyor bu sene.. maça kadar savunmadaki sıkıntıyı çözersek turu geçebiliriz..

1|0
    0|0
  • Hakan Şükür'de istifa etti son duyumlara göre Chelsea ile yapılacak maç için istifa etmiş. Turu geçeceğiz başka yolu yok;)

0|0
    0|0
  • kuradan önce mourinho galatasarayla eşleymeyiz umarım demişti bence orda işaret vermiş bence yine fena olmadı mourinho insaflı bı insan ancelotti gibi acımasız sadist değil 4-5 atsada maçı bırakmıcak daha da fark attırmaya çalışacak bir tip değil.2-3 oldumu tamam yeter kapanın ayıp der :D daha iyi kim gelebilirdi ımmm en iyi bu . drogbada ingilterede maça çıkıcak olunca ayrı bir hırs yapıyo örn son arsenal maçı gibi showu seven bir oyuncu

0|0
    1|0
  • juventusu o sahada yenmek kadar kolay bir olay yoktu.Çünkü juventusun oyun stili pas.O sahadada paslı oynanmayacağına göre.Ayrıca juventus maçta hep kenarlara doğru gitmeye çalıştı.Çünkü kenarlarda fazla çamur yoktu top gidiyordu.

Yani galatasaraylılar o sahada barcelonayı bile yenerdiniz :D

0|0
    0|1
  • fb li olarak iyi oldu diyorum. Chelsea galatasarayın yenebileceği bir takım. Juve ruhuyla oynarsa tabi. Ama millet kesin alır gibisinden bir kafada. ingiliz ekibi küçümsenemeyecek bir takım

0|0
    0|0
    • Bende fenerbahçeliyim ama juventusu o sahada yenmek kadar kolay bir olay yoktu.Çünkü juventusun oyun stili pas.O sahadada paslı oynanmayacağına göre.Ayrıca juventus maçta hep kenarlara doğru gitmeye çalıştı.Çünkü kenarlarda fazla çamur yoktu top gidiyordu.

• diğerlrinin arasında en çok şans bulunan kura ama 6s ye biraz fazla geldi bu takım :D

mourinho ile mancini arasında bir husumet var zaten. mourinhonun elindede premier ligde 1. ile arasında 2 puan farkla 3.sırada. hadi forvetleri yok diyelim ortasahayı ne yapcaz? devre arasında da kesinlikle transfer yapacaklar bence. juventus gibi kapanık başlayıp kapanık bitiren bir takım değil.

0|0
    0|0
  • En iyi kura bence, başarılar.

0|0
    0|0
  • zaten ben chelsea ya da manu istiyodum , manu çıksa daha iyiydi ama ondan sonar en kolayı Chelsea , yani iyi oldu eleme şansımız var

0|0
    0|0
  • fbjkliler bir İngiliz olmadığı kalmıştı onuda olcak işte :)

0|1
    0|1
  • Drogba'yı göreceğiz bakalım nasıl oynayacak bir Tolga Zengin kadar delikanlı olabilecek mi eski takımına..

0|0
    0|1
  • bu sezon chelsea juventus a gore zayıf takım. her turlu ezerız chelsea yi

0|0
    0|1
  • Chelsea yi 2-1 yendiğimiz maç öncesi hava alanında güzel bir karşılama yapmıştınız iyi destek olmuştunuz yinede biz yenmiştik ama siz yenemezsiniz sizi bence paspas yapar

0|0
    0|2
    • juvede paspas yapar dediniz biz topunuzu paspas ettik

• bu kadarda alçalmayın maçı kazandık ağlamayın

• Çok ballısınız

• 6 tane yer :)

0|1
    0|1
  • Drogba-Eto'o ıyı mucadele olur

0|0
    0|0
  • Damarında ki kan bozuk değilse her zaman takımına bakmaksızın Türk takımları desteklenmeli bu sezon İnşallah her iki takımımızda Galatasaray ve Trabzonspor gidebileceği en iyi yerlere giderr .

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak şansımız var diyorum

0|0
    0|0
  • Bundan iyisi samda kayisi :)

0|0
    0|0
  • işi zor valla :/ kolay gelsin GALATASARAY'a başarılar

0|1
    0|0
  • eklersen sevinirim

0|0
    0|0
  • Bu seviyede kurada kimin çıktığı önemli değil. Kim çıkarsa çıksın iyi oynamak zorundasın.

0|0
    0|0
  • Chelsea yi geçmesi çok zor:

0|0
    0|2
    • niye doğruyu söylemem zorunamı gitti yalanmı birgün alman birgün ispanyol birgün italyan oldunuz şimdide ingiliz olcaksınız ama juveye yaptıklarımızı chelsea yede yapacağız bunlar neden sizin o kadar canınızı acıtıyor anlamadım?

• ya bigit senin gibi gezici tipleride gördük kimse siz sevinin diye gs yi tutmuyor gs takımı oyuncuları galip gelsin diye taraftar sevinmiş umrumuzda bile değil..he senin gibi tipler çoğalırsa chelsea yi de tutan fazlasıyla çoğalacak şimdi uza.

• çekilebilecek en iyi kuralardan biriydi

0|0
    0|0
  • Eto'odan selamlar .D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• cimbom inanırsa yapamayacağı şey yok

1|0
    0|0
  • Yönetimin de istediği bir rakipti Ünal Aysal doğru tahmin etti Drogba Chelsea'yi çok güzel bir şekilde öpecek 2 evinde de maç yapacak Drogba çeyrek finale çıkınca Mou'nun surat ifadesini görmek her şeye bedel olacak

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcıları olsun aslanlarımın, atletticodan iyidir olsun .

0|1
    0|0
  • tesadüfe bakınki gene Mourinho çıktı

0|1
    0|0
  • futbolla ilgim yok ama fenerbahçeli olarak gs ye başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • maçı alırız gibi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...