Kapat

Bitirdik mi biz şimdi?

erkek arkadasım benim triplerimden baskılarımdan çok bunalmıştı uzun bir ayrılık dönemi geçirdik sonra ben hareketlerimi baskılarımı azalttım düzelttim kendimi iki ay çok güzel gitti, gecen bir trip atayım dedim bir gün bişey yazmadı ertesi gün nasılsın yazdım iyi sen nasılsın yazdı sonra sıradan muh. kırgınmıyız yazdım ben seni anlamıyorum inan yazdı bende neden yazdım-kafanda kurup kurup beni bunaltıyorsun olmayan seyleri varmış gibi davranıp sinirimi bozuyorsun son ayrılıgımızı düzeltememşken bana bunları yapma ..dedi bende-bıktın dimi dedim... bilmiyorum içimdekileri gözemiyorum dedi ben 9 tane mesaj attım hiç birine cvb vermedi bittide demedi iki gün oldu ne ben yazıyorum ne o bittimi sizce :( ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sakin daha fazla yazma eger bitti demediyse belki sende oda kafa dinlesin diyedir bekle yazar o kac ay sonra geri basladiniz

0|0
    0|0
    • ben ama o dönemler gercekten bunaltıyordum o zaman dönmesine bile şaşırdım düşünmek istiyorum bu dırdırların beni evlilkten soğuttu dedi 15 gün sonra ben bir hafta bişey yazmamıştım o yazdı bulusup konuşalım diye konuştuk ve ben hareketlerimi düzelttime inanıyordum en azından eskisi gibi saçma davranmıyorum...bide diyorum normalde ben nasılsın yazdığımda hemen cvb vermezdi tamam sonraki 9 mesajma cvb vermedi ama sanırım yine sıkmıştım o aksam offf :(

• HERKES OLUMSUZ KONUŞUYO BİTMESİN :( bence at son bir şans altı ay geçmiş normal bu kadar beklemek

• Keskeeee ;((( ya kucuk dusmekten korkuyorum 6 ay sonra ilk kez 2 hafta once nslsn felan yazdim iyiym sen felan dedi bilmiom

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet bitmiş. Daha fazla mesaj atıp kendini ezdirmek yerine gururlu davran

0|0
    0|0
    • ama bir kaç kere daha böyle oldu sinirliyken yazmıyor bana bitse bitti derdi sanırım ?

• o uzun ayrılık döneminde sensizliğe çoktaaaaann alışmışş sensizde yapabilio

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• memleketimin plaka kodundan utandım amk hem erkeksin hemde erkek aradasın mı var ? laa olm bak bizim memlekette böyle seyler yok.

0|0
    0|0
    • ben bu siteye erkek olarak kayıtlıyım sanırım nasıl düzeltecem :)

• ben biraz paranoyagım haklılık yanım olsa ne ala ama yok işte :) ilk zamanlar daha beterdim baya düzeldim dönmese o zaman dönmezdi diyorum ama yaaa olmuyo derse içinden :(

• olmuyorsa uzatma kızım ya ilk defa mı asık oluyorsun ilk defa mı ask acısı cekıceksın bundan mı korkuyorsun ömür boyu cekecegıne surada bı hafta cek ama doğruyu yap.

• bitmiş.. iyi halt etmişsin! şu kezbanlığınızdan bir bıkmadınız! O kadar milletten kadın tanıdım, bir tanesi de trip nedir bilmiyor! keyfinizden trip atıyorsunuz

0|0
    0|0
  • erkek arkadasım derken ? bu ne tür i ilişki anlamadım

0|0
    0|0
    • ben kızım o erkek gayat normal bir ilişki :)

• yapacagın tek şey var. oda unutmak derim ben. kız olurda trip atmaz mı var mı oyle bişey. bosver uygrasmma

Yükleniyor...